pravidla Hokejové tipovačky

V letošním ročníku se tipuje na zápasy Městské ligy v Moravských Budějovicích.

Soutěžit můžete v sedmi kolech podle jednotlivých měsíců. Z každého kola vzejdou 3 vítězové a na konci sezóny 3 celkoví vítězové dle celkového pořadí.

O co se soutěží?

Soutěž probíhá hlavně pro zábavu, takže letos bez cen.

Podmínky účasti ve hře

Soutěže se může bezplatně zúčastnit každý, kdo je zaregistrovaný na našich webových stránkách www.hokejova-tipovacka.cz.

Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat výhry v celkovém rozsahu ani v jednotlivých případech ve vyšší hodnotě nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, ani nejsou oprávněni požadovat na místo výher peněžité plnění.

V případě, že se výhercem stane osoba mladší 18 let, je povinna dostavit se k převzetí výhry nebo hlavní výhry se svým zákonným zástupcem. Výhry nelze vymáhat soudní cestou.

Jak se zaregistrovat?

Pokud ještě nejste na našich stránkách zaregistrováni, vyplňte registrační formulář, který bude obsahovat přihlašovací jméno, heslo, e-mail, adresu a telefon. Po uložení formuláře vám bude odeslán kontrolní e-mail pro archivaci přihlašovacích údajů. Telefon ani e-mail nebude na stránkách nikde zveřejněn.

Je přísně zakázáno zakládat více uživatelských účtu jednou osobou. Pokud bude takové jednání odhaleno, budou všechny uživatelské účty zablokovány.

Jak tipovat?

Nejprve je nutné se přihlásit přes odkaz v záhlaví webu. Na stejném místě se po přihlášení zobrazí "Uživatelský panel", kde má uživatel možnost měnit svoji fotografii, nastavení stránek, osobní údaje a také se zde může odhlásit.

Tipovat se bude vyplněním skóre u jednotlivých utkání. Tipy je možné zadávat či dodatečně měnit nejpozději 1 hodinu před časově určeným zahájením utkání. Za výsledek utkání se považuje skóre dosažené po základní hrací době. To znamená, že výsledek po prodloužení nemá na hodnocení vliv. Tipy ostatních uživatelů budou do ukončení tipování na daný zápas skryty.

V průběhu celé soutěže budete mít možnost kontroly průběžných výsledků jak svých, tak ostatních tipujících.

Hodnocení

Rozdělení bodů za zápas:
Přesný tip na výsledek - 15 bodů
Správný tip 1-0-2 - 5 bodů
Špatný tip - 0 bodů

Bonusy k správně uhodnutému tipu 1-0-2:
Těsně vedle +3 body
Správné skóre jednoho družstva +2 body
Brankový rozdíl +2 body

Bonusy k remíze:
Těsně vedle v případě, že zápas skončil remízou + 3 body
Těsně vedle v případě, že tip byl na remízu + 3 body

V případě rovnosti bodů hráčů na prvních příčkách rozhodne o jejich umístění větší počet přesných tipů, poté správných "jednotipů" (1, 2, 0) a poté tipů těsně vedle.

Jestliže zápas bude kontumován, považuje se za neodehraný a tudíž se tipy na tento zápas nebudou započítávat. Zpětně kontumované zápasy (například při vyloučení týmu ze soutěže), mohou být započítány s původním výsledkem.

Zpracování informací

Potvrzením registrace vyslovuje každý účastník svůj souhlas s případným použitím jeho registračních údajů pro účely tipovací soutěže a marketingové účely organizátora. Vaše registrační údaje nebudou nikdy předány třetí osobě!

Účastí v soutěži každý účastník potvrzuje, že je seznámen se všemi právy, která vyplývají ze zákona tj. zejména s tím, že poskytnutí osobních údajů je dobrovolné a že má právo k přístupu k těmto údajům, jakož i se všemi dalšími právy vyplývajícími z ustanovení §11 a §21 zákona.

Výherce má právo svůj souhlas odvolat, a to formou dopisu zaslaného na adresu organizátora. Odvolání souhlasu je účinné okamžikem doručení organizátorovi a má za následek ztrátu nároku na výhru nebo hlavní výhru, stane-li se tak před jejím převzetím.

Všeobecné podmínky

Vstupem do soutěže se všichni účastníci zavazují dodržovat její pravidla. Organizátor si vyhrazuje právo změnit podmínky či pravidla této soutěže, případně akci zastavit, přerušit či odložit.

Organizátor si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit tato oficiální pravidla, s výjimkou změn, které by mohly mít vliv na rovné postavení účastníků soutěže.

Organizátor si vyhrazuje právo posoudit jednotlivé sporné situace nastalé v průběhu soutěže.

sponzoři tipovačky
Avente

Motovidlo
SPORT HOBBY
HOCKEY STORM
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Úterý 31.3.2020
19:45 HC Panteři : HC Krokodýli
18:00 HC Ctidružice : HC Rams
16:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams
Středa 11.3.2020
19:00 SK Vícenice "A" : HC Panteři
Úterý 10.3.2020
20:15 HC Budíškovice : HC Tornádo
Pondělí 9.3.2020
19:00 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci
Sobota 7.3.2020
19:15 SK Vícenice "A" : SK Výrovice
Pátek 6.3.2020
20:15 Kohouti Vesce : HC Krokodýli
Čtvrtek 5.3.2020
19:00 HC Rafani : HC Valaši
Středa 4.3.2020
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
všechny odehrané zápasy