odehrané zápasy

Městská liga Moravské Budějovice 2019/2020

Výsledek Tipů Ø tip
Čtvrtek 21.11.2019
21:00 HC Nové Syrovice : HC Litohoř 5 : 2 17 5 : 4
19:00 HC Rafani : HC Sokol Lesonice 2 : 12 17 3 : 6
Úterý 19.11.2019
20:15 HC Římov : HC Panteři 8 : 1 13 4 : 3
Pondělí 18.11.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč 3 : 5 13 3 : 6
19:00 HC Ctidružice : Storks Výčapy 11 : 2 13 6 : 3
Neděle 17.11.2019
19:45 Lukovští Draci : HC Krokodýli 5 : 3 16 5 : 4
17:45 HC Panteři : SK Vícenice "B" 3 : 13 15 3 : 5
14:15 HC Orlí Křídla : HC Medvědi 7 : 7 15 5 : 5
12:15 Luňáci Dědice : SK Výrovice 3 : 7 15 3 : 8
Sobota 16.11.2019
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams 3 : 17 16 4 : 6
13:15 HC Ctidružice : Westige Stařeč 6 : 4 16 5 : 5
11:15 HC Valaši : HC Rafani 8 : 6 16 5 : 3
09:15 Motáci Třebětice : HC Nové Syrovice 4 : 2 16 3 : 5
Čtvrtek 14.11.2019
21:00 Kohouti Vesce : HC Římov 3 : 2 16 6 : 3
19:00 HC Litohoř : HC Blížkovice Stars 1 : 17 14 4 : 5
Středa 13.11.2019
21:00 HC Častohostice : HC Vlci Boskovštejn 5 : 4 15 5 : 6
19:00 HC Bowling : Butchers Třebíč 2 : 10 15 4 : 7
Úterý 12.11.2019
20:15 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 11 : 4 16 8 : 3
Pondělí 11.11.2019
21:00 HC Sokol Lesonice : HK Vranín 3 : 1 17 6 : 3
19:00 HC Tornádo : HC Budíškovice 6 : 4 17 4 : 4
Neděle 10.11.2019
19:45 Butchers Třebíč : HC Častohostice 9 : 5 17 6 : 5
17:45 HC Nové Syrovice : HC Orlí Křídla 5 : 2 18 4 : 6
13:00 SK Výrovice : HC Panteři 16 : 3 18 9 : 3
11:00 HC Rafani : HC Litohoř 5 : 3 17 3 : 6
09:00 HC Blížkovice Stars : Motáci Třebětice 5 : 6 16 6 : 3
Sobota 9.11.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : HC Lukáš 8 : 11 16 5 : 7
17:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Ctidružice 1 : 5 16 4 : 5
15:30 HK Vranín : HC Valaši 4 : 6 17 3 : 5
13:30 HC Budíškovice : Lukovští Draci 6 : 1 17 5 : 5
Pátek 8.11.2019
20:15 Westige Stařeč : HC Rams 7 : 7 17 5 : 5
Čtvrtek 7.11.2019
21:00 HC Medvědi : HC Šebkovice 2 : 4 17 4 : 5
19:00 Storks Výčapy : HC Bowling 1 : 5 17 3 : 5
Úterý 5.11.2019
20:15 SK Vícenice "B" : Kohouti Vesce 7 : 2 16 3 : 6
Pondělí 4.11.2019
19:00 HC Římov : SK Vícenice "A" 4 : 7 16 3 : 5
Neděle 3.11.2019
19:45 HC Častohostice : Storks Výčapy 10 : 2 19 6 : 3
17:45 HC Bowling : Westige Stařeč 2 : 4 20 6 : 4
14:15 Kohouti Vesce : SK Výrovice 2 : 9 18 4 : 5
12:15 Luňáci Dědice : HC Budíškovice 4 : 9 18 3 : 6
Sobota 2.11.2019
20:00 HC Valaši : HC Sokol Lesonice 6 : 7 16 4 : 5
12:30 SK Vícenice "A" : SK Vícenice "B" 4 : 7 15 6 : 3
Čtvrtek 31.10.2019
21:00 HC Litohoř : HK Vranín 9 : 3 16 6 : 3
19:00 HC Orlí Křídla : HC Blížkovice Stars 1 : 2 16 5 : 4
Středa 30.10.2019
21:00 Motáci Třebětice : HC Rafani 2 : 3 16 6 : 4
19:00 HC Lukáš : Butchers Třebíč 8 : 4 16 5 : 7
Úterý 29.10.2019
20:15 Lukovští Draci : HC Tornádo 7 : 4 16 4 : 5
Pondělí 28.10.2019
20:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 7 : 3 17 5 : 4
Neděle 27.10.2019
19:45 HK Vranín : Motáci Třebětice 1 : 8 17 3 : 5
17:45 HC Krokodýli : Kohouti Vesce 4 : 7 17 4 : 4
14:15 HC Sokol Lesonice : HC Litohoř 13 : 8 17 4 : 4
12:15 SK Výrovice : SK Vícenice "A" 7 : 5 17 6 : 4
Sobota 26.10.2019
20:15 Butchers Třebíč : HC Vlci Boskovštejn 10 : 4 17 8 : 5
18:15 HC Ctidružice : HC Bowling 0 : 8 17 5 : 4
16:00 HC Rams : Storks Výčapy 7 : 4 13 6 : 3
14:00 Westige Stařeč : HC Častohostice 6 : 7 17 4 : 5
Čtvrtek 24.10.2019
21:00 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 5 : 3 18 4 : 5
19:00 HC Rafani : HC Orlí Křídla 5 : 12 17 3 : 7
Středa 23.10.2019
21:00 HC Budíškovice : HC Panteři 7 : 3 17 6 : 3
19:00 HC Tornádo : Luňáci Dědice 5 : 3 17 6 : 3
Úterý 22.10.2019
20:15 SK Vícenice "B" : HC Římov 1 : 4 18 4 : 4
Pondělí 21.10.2019
19:00 HC Nové Syrovice : HC Medvědi 3 : 5 18 4 : 5
Neděle 20.10.2019
19:45 HC Vlci Boskovštejn : Storks Výčapy 7 : 5 18 7 : 3
17:45 Butchers Třebíč : HC Jaroměřice n.R. 8 : 2 18 9 : 3
14:15 SK Vícenice "B" : HC Krokodýli 5 : 6 18 4 : 3
12:15 HC Panteři : HC Tornádo 1 : 7 18 3 : 5
10:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci 2 : 2 18 3 : 6
Sobota 19.10.2019
20:00 HC Orlí Křídla : HK Vranín 10 : 1 18 7 : 3
13:15 Kohouti Vesce : HC Budíškovice 3 : 3 17 5 : 4
11:15 HC Římov : SK Výrovice 4 : 16 17 3 : 7
09:15 HC Šebkovice : HC Rafani 16 : 2 15 6 : 3
Pátek 18.10.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams 3 : 6 18 5 : 4
Čtvrtek 17.10.2019
21:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice 4 : 7 18 3 : 5
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars 3 : 3 18 5 : 4
Úterý 15.10.2019
20:15 HC Častohostice : HC Ctidružice - : - 14 6 : 4
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč 7 : 6 18 7 : 3
19:00 HC Litohoř : HC Valaši 7 : 4 17 4 : 4
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla 4 : 4 18 4 : 5
17:45 HC Rafani : HC Medvědi 2 : 8 18 4 : 6
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B" 12 : 0 17 5 : 3
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice 5 : 7 17 3 : 6
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce 2 : 4 17 5 : 3
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři 8 : 7 18 6 : 3
17:30 HC Rams : HC Častohostice 9 : 7 18 3 : 7
15:30 HC Budíškovice : SK Vícenice "A" 7 : 5 18 4 : 5
13:15 HC Ctidružice : HC Lukáš 4 : 7 17 4 : 6
11:15 Storks Výčapy : Butchers Třebíč 3 : 15 17 3 : 9
Čtvrtek 10.10.2019
21:00 HC Krokodýli : HC Římov - : - 18 6 : 3
19:00 HC Valaši : Motáci Třebětice 3 : 3 17 5 : 3
Středa 9.10.2019
21:00 SK Vícenice "A" : Luňáci Dědice 10 : 4 18 6 : 2
19:00 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 5 : 6 18 4 : 7
Úterý 8.10.2019
20:15 HC Blížkovice Stars : HC Nové Syrovice 2 : 2 17 5 : 4
Pondělí 7.10.2019
19:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Bowling 3 : 3 15 4 : 5
Neděle 6.10.2019
19:45 HC Lukáš : HC Rams 10 : 4 17 8 : 3
17:45 HC Medvědi : HK Vranín 5 : 2 17 6 : 3
14:15 HC Římov : HC Budíškovice 2 : 7 17 3 : 4
12:15 SK Vícenice "B" : HC Krokodýli 1 : 3 17 3 : 5
Sobota 5.10.2019
20:00 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 5 : 7 17 4 : 4
13:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 2 : 5 17 6 : 3
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Ctidružice 6 : 7 17 7 : 4
09:15 HC Orlí Křídla : HC Valaši 6 : 2 16 5 : 5
Čtvrtek 3.10.2019
21:00 HC Častohostice : HC Bowling - : - 16 5 : 4
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 100 (celkem 136)
poslední výsledek
5 : 2 HC Nové Syrovice : HC Litohoř Čtvrtek 21.11.2019, 21:00 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ano (15%, 2x)
Ne, tipuji pro zábavu (46%, 6x)
Ano, ale příště by se hodily (38%, 5x)
Celkem hlasů: 13
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
poslední komentáře
MLMB 2019/2020
všechny komentáře
top 10 - celkové
MLMB 2019/2020
# Uživatel Body
1. Vencano 536
2. sam sam 530
3. Hotovson Hotovson 526
4. Ivan 497
5. Alda 495
6. M.SCHLAPOTA M.SCHLAPOTA 491
7. Pan Lorenc 491
8. Olda Olda 486
9. pacer21 464
10. mil.safra 461
celé pořadí
nadcházející zápasy
MLMB 2019/2020
Sobota 23.11.2019
11:15 HC Blížkovice Stars : HC Valaši
13:15 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce
15:30 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice
17:30 HC Častohostice : HC Lukáš
19:30 HC Bowling : HC Vlci Boskovštejn
Neděle 24.11.2019
09:00 HC Krokodýli : HC Tornádo
11:00 SK Výrovice : Lukovští Draci
13:00 HC Šebkovice : HC Orlí Křídla
17:45 HC Rams : Butchers Třebíč
19:45 HC Medvědi : Motáci Třebětice
všechny nadcházející zápasy
sponzoři tipovačky
Avente

Motovidlo
SPORT HOBBY
HOCKEY STORM