Katie.loose

Katie.loose
Jméno a příjmení: Katka Mandátová
Bydliště: Dědice
Navštívených zápasů: 3 zápasy
On-line přenosů: 1 přenos
Komentářů zápasů: 0

Přesných tipů: 0 Těsně vedle: 3
Správných tipů: 23 Skóre jednoho týmu: 7
Špatných tipů: 30 Gólový rozdíl: 3
Celkem tipů: 53 Celkem bodů: 144


Statistiky uživatele

pořadí  •  body

Tipy uživatele

Výsledek Tip Body
Neděle 20.11.2011
18:30 Lukovští Draci : HC Červený Hrádek 6 : 0 8 : 3 5
16:30 HC Ctidružice : HC Veteráni Bílkov 9 : 3 6 : 5 5
11:45 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice 1 : 3 3 : 2 0
09:45 HC Orlí Křídla : HC Jakubov 1 : 4 3 : 3 0
Sobota 19.11.2011
23:15 HC Krokodýli : HC Litohoř 7 : 2 1 : 4 0
21:15 HC Bowling : HC Rafani 5 : 0 5 : 3 7
19:00 HC Medvědi : HC Jaroměřice n.R. 2 : 9 2 : 3 7
17:00 HC Třebětice : Hellfish Třebíč 2 : 6 5 : 2 0
10:45 SK Vícenice "A" : HC Kobry 7 : 0 3 : 5 0
08:45 HC Panteři : HC Vlci Boskovštejn 7 : 0 7 : 6 7
Pátek 18.11.2011
22:30 HC Kojetice : HC Valaši 7 : 2 2 : 7 0
20:30 HC Lukáš : TJ Sokol Želetava 1 : 7 4 : 7 7
Čtvrtek 17.11.2011
20:00 Westige Stařeč : HC Inex 7 : 2 2 : 2 0
13:45 Sokol Opatov : HK Vranín 5 : 5 2 : 4 0
11:45 Motáci Třebětice : Storks Výčapy 1 : 5 2 : 4 5
Středa 16.11.2011
20:30 HC Tornádo : HC Kojetice 4 : 7 3 : 2 0
Úterý 15.11.2011
21:15 HC Šebkovice : HC Nové Syrovice 1 : 5 2 : 6 7
19:15 HC Sokol Lesonice : HC Blížkovice Stars 2 : 3 3 : 5 5
Pondělí 14.11.2011
20:30 Zlobři Myslibořice : Ice Team 7 : 0 3 : 5 0
Neděle 13.11.2011
18:30 HC Jakubov : HC Lukáš 5 : 3 2 : 6 0
16:30 HC Litohoř : SK Vícenice "A" 2 : 4 2 : 5 10
11:45 HC Kobry : Kohouti Vesce 2 : 4 3 : 2 0
09:45 HC Veteráni Bílkov : Westige Stařeč 6 : 4 5 : 2 5
Sobota 12.11.2011
22:00 Sokol Hrotovice : HC Tornádo 6 : 1 6 : 3 7
20:00 Hellfish Třebíč : Sokol Opatov 5 : 3 7 : 5 7
17:45 TJ Sokol Želetava : HC Bowling 3 : 5 4 : 4 0
15:45 HC Inex : HC Panteři 1 : 9 3 : 5 5
08:15 HK Vranín : HC Sokol Lesonice 4 : 6 7 : 4 0
Pátek 11.11.2011
22:45 Storks Výčapy : HC Ctidružice 1 : 7 2 : 6 5
20:45 Luňáci Dědice : Zlobři Myslibořice 2 : 7 3 : 4 5
Čtvrtek 10.11.2011
20:45 HC Rafani : HC Šebkovice 3 : 6 2 : 3 5
Středa 9.11.2011
20:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Orlí Křídla 2 : 4 4 : 4 0
Úterý 8.11.2011
21:15 HC Valaši : HC Třebětice 3 : 10 6 : 2 0
19:15 Ice Team : Motáci Třebětice 3 : 2 5 : 3 5
Pondělí 7.11.2011
20:30 HC Vlci Boskovštejn : Lukovští Draci 3 : 7 5 : 4 0
Neděle 6.11.2011
20:00 Sokol Hrotovice : HC Sokol Lesonice 5 : 1 5 : 2 10
11:15 HC Třebětice : HC Tornádo 5 : 2 3 : 4 0
09:15 HC Ctidružice : Ice Team 7 : 2 3 : 4 0
Sobota 5.11.2011
21:15 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek 3 : 4 5 : 1 0
19:15 Sokol Opatov : HC Valaši 13 : 3 1 : 3 0
17:00 Westige Stařeč : Storks Výčapy 5 : 6 2 : 4 5
15:00 HC Orlí Křídla : HC Nové Syrovice 2 : 2 4 : 3 0
10:15 Zlobři Myslibořice : HC Kobry 7 : 3 3 : 3 0
08:15 HC Kojetice : HC Blížkovice Stars 1 : 1 2 : 4 0
Pátek 4.11.2011
22:45 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 3 : 4 5 : 2 0
20:45 HC Bowling : HC Jakubov 4 : 2 2 : 2 0
Čtvrtek 3.11.2011
20:45 HC Krokodýli : Lukovští Draci 3 : 2 1 : 3 0
Středa 2.11.2011
20:45 HC Lukáš : HC Jaroměřice n.R. 5 : 5 4 : 4 7
Úterý 1.11.2011
21:15 Kohouti Vesce : HC Litohoř 3 : 6 2 : 1 0
19:15 HC Panteři : HC Veteráni Bílkov 11 : 3 4 : 2 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 50 (celkem 53)
poslední výsledek
7 : 6 HC Lukáš : Westige Stařeč Pondělí 14.10.2019, 21:00 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ne, tipuji pro zábavu (45%, 5x)
Ano, ale příště by se hodily (45%, 5x)
Ano (9%, 1x)
Celkem hlasů: 11
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
Čtvrtek 17.10.2019
19:00 HC Medvědi : HC Blížkovice Stars
21:00 Motáci Třebětice : HC Sokol Lesonice
Pátek 18.10.2019
20:15 HC Bowling : HC Rams
Sobota 19.10.2019
09:15 HC Šebkovice : HC Rafani
11:15 HC Římov : SK Výrovice
13:15 Kohouti Vesce : HC Budíškovice
20:00 HC Orlí Křídla : HK Vranín
Neděle 20.10.2019
10:15 Luňáci Dědice : Lukovští Draci
12:15 HC Panteři : HC Tornádo
14:15 SK Vícenice "A" : HC Krokodýli
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Úterý 15.10.2019
20:15 HC Častohostice : HC Ctidružice
Pondělí 14.10.2019
21:00 HC Lukáš : Westige Stařeč
19:00 HC Litohoř : HC Valaši
Neděle 13.10.2019
19:45 HC Sokol Lesonice : HC Orlí Křídla
17:45 HC Rafani : HC Medvědi
14:15 SK Výrovice : SK Vícenice "B"
12:15 HK Vranín : HC Šebkovice
10:15 HC Tornádo : Kohouti Vesce
Sobota 12.10.2019
19:30 Lukovští Draci : HC Panteři
17:30 HC Rams : HC Častohostice
všechny odehrané zápasy