Srnec

Srnec
Jméno a příjmení: Ladislav Durda
Bydliště: Šebkovice
Navštívených zápasů: 0
On-line přenosů: 1 přenos
Komentářů zápasů: 0

Přesných tipů: 6 Těsně vedle: 23
Správných tipů: 151 Skóre jednoho týmu: 20
Špatných tipů: 152 Gólový rozdíl: 14
Celkem tipů: 309 Celkem bodů: 958


Statistiky uživatele

pořadí  •  body

Tipy uživatele

Výsledek Tip Body
Sobota 4.12.2010
22:30 Sokol Opatov : HC Inex 5 : 5 10 : 2 0
20:30 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 3 : 7 3 : 3 0
18:15 HK Vranín : SK Vícenice "A" 9 : 1 2 : 4 0
16:15 HC Sokol Lesonice : HC Tornádo 2 : 3 3 : 2 0
12:15 HC Kojetice : HC Jaroměřice n.R. 8 : 3 7 : 3 5
10:00 Motáci Třebětice : HC Ctidružice 4 : 2 2 : 3 0
08:00 Sokol Hrotovice : HC Lukáš B 3 : 6 8 : 3 0
Pátek 3.12.2010
22:30 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi 3 : 8 7 : 2 0
20:30 HC Bowling : Old Boys 3 : 10 3 : 6 5
Čtvrtek 2.12.2010
19:30 HC Panteři : Lukovští Draci 4 : 2 3 : 3 0
Úterý 30.11.2010
19:00 HC Jakubov : HC Krokodýli 8 : 2 8 : 1 5
Pátek 26.11.2010
22:30 HK Vranín : Westige Stařeč 7 : 7 3 : 1 0
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Lukáš A 5 : 5 3 : 7 0
Čtvrtek 25.11.2010
21:30 HC Kobry : HC Litohoř 2 : 1 1 : 2 0
19:30 HC Šebkovice : HC Inex 7 : 1 8 : 3 5
Středa 24.11.2010
20:45 HC Častohostice : HC Rafani 0 : 14 1 : 4 5
Úterý 23.11.2010
21:00 Motáci Třebětice : Lukovští Draci 1 : 2 3 : 5 5
19:00 HC Valaši : HC Lukáš B 4 : 5 2 : 3 5
Pondělí 22.11.2010
20:30 HC Tornádo : HC Jaroměřice n.R. 5 : 2 2 : 2 0
Neděle 21.11.2010
20:00 HC Jakubov : HC Ctidružice 6 : 1 7 : 4 5
11:15 Hellfish Třebíč : Elko 6 : 1 8 : 3 5
09:15 Motáci Třebětice : HC Panteři 4 : 6 3 : 4 5
Sobota 20.11.2010
20:45 HC Orlí Křídla : HC Inex 7 : 8 7 : 0 0
18:30 HC Kojetice : HC Lukáš B 8 : 9 5 : 3 0
16:30 Zlobři Myslibořice : Westige Stařeč 6 : 6 1 : 5 0
14:15 HC Medvědi : HC Nové Syrovice 5 : 5 3 : 3 5
12:15 HK Vranín : HC Rafani 3 : 2 3 : 2 15
10:00 HC Sokol Lesonice : HC Valaši 5 : 0 2 : 1 5
08:00 TJ Sokol Želetava : HC Šebkovice 8 : 2 3 : 4 0
Pátek 19.11.2010
22:45 HC Kobry : SK Vícenice "A" 1 : 1 3 : 0 0
20:45 HC Třebětice : Sokol Hrotovice 4 : 4 3 : 4 0
Středa 17.11.2010
19:15 Kohouti Vesce : Lukovští Draci 5 : 5 3 : 1 0
17:15 HC Bowling : Sokol Opatov 3 : 3 5 : 4 0
Úterý 16.11.2010
22:30 HC Červený Hrádek : Luňáci Dědice 6 : 3 1 : 2 0
20:30 Old Boys : HC Lukáš A 5 : 3 5 : 7 0
Pondělí 15.11.2010
21:00 HK Vranín : HC Častohostice 11 : 0 5 : 1 5
19:00 HC Krokodýli : HC Litohoř 2 : 0 3 : 2 5
Neděle 14.11.2010
20:00 HC Třebětice : HC Kojetice 5 : 4 7 : 5 5
11:30 Zlobři Myslibořice : HC Rafani 2 : 4 1 : 2 5
Sobota 13.11.2010
22:45 HC Tornádo : Sokol Hrotovice 0 : 5 2 : 5 5
20:45 TJ Sokol Želetava : HC Inex 14 : 2 7 : 1 5
18:30 HC Medvědi : Sokol Opatov 4 : 7 2 : 5 5
16:30 HC Bowling : HC Orlí Křídla 9 : 0 7 : 4 5
14:15 HC Litohoř : Luňáci Dědice 10 : 2 1 : 4 0
12:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 1 : 5 1 : 3 5
10:00 Hellfish Třebíč : HC Valaši 10 : 4 7 : 3 5
08:00 HC Jakubov : Lukovští Draci 5 : 3 14 : 0 5
Pátek 12.11.2010
22:45 HC Sokol Lesonice : HC Lukáš B 1 : 3 3 : 5 5
20:45 Old Boys : HC Šebkovice 10 : 1 5 : 3 5
Čtvrtek 11.11.2010
21:30 HC Nové Syrovice : HC Lukáš A 2 : 12 1 : 14 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 251 - 300 (celkem 309)
poslední výsledek
4 : 1 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci Pondělí 9.3.2020, 19:00 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ano (12%, 2x)
Ne, tipuji pro zábavu (53%, 9x)
Ano, ale příště by se hodily (35%, 6x)
Celkem hlasů: 17
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Úterý 31.3.2020
19:45 HC Panteři : HC Krokodýli
18:00 HC Ctidružice : HC Rams
16:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams
Středa 11.3.2020
19:00 SK Vícenice "A" : HC Panteři
Úterý 10.3.2020
20:15 HC Budíškovice : HC Tornádo
Pondělí 9.3.2020
19:00 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci
Sobota 7.3.2020
19:15 SK Vícenice "A" : SK Výrovice
Pátek 6.3.2020
20:15 Kohouti Vesce : HC Krokodýli
Čtvrtek 5.3.2020
19:00 HC Rafani : HC Valaši
Středa 4.3.2020
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
všechny odehrané zápasy