Midr

Midr
"Na první dojem nemáš druhou šanci"
Jméno a příjmení: Miroslav Drdlík
Bydliště: Pokratice
Fandím: HC Stadion Litoměřice
Navštívených zápasů: 10 zápasů
On-line přenosů: 0
Komentářů zápasů: 1 komentářů

Přesných tipů: 18 Těsně vedle: 46
Správných tipů: 165 Skóre jednoho týmu: 61
Špatných tipů: 160 Gólový rozdíl: 29
Celkem tipů: 343 Celkem bodů: 1413


Tipy uživatele

Výsledek Tip Body
Pondělí 27.10.2014
18:00 HC Slovan Ústí nad Labem : HC Most 2 : 2 3 : 2 3
18:00 Salith Šumperk : LHK Jestřábi Prostějov 4 : 4 4 : 2 0
17:30 Piráti Chomutov : HC Benátky nad Jizerou 6 : 1 5 : 2 5
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč : HC Dukla Jihlava 2 : 1 3 : 1 10
17:30 SK Kadaň : HC AZ Havířov 2010 1 : 1 5 : 3 0
Sobota 25.10.2014
17:00 HC Slovan Ústí nad Labem : SK Kadaň 1 : 3 4 : 3 0
17:00 LHK Jestřábi Prostějov : HC Rebel Havlíčkův Brod 3 : 2 2 : 3 0
17:00 ČEZ Motor České Budějovice : Salith Šumperk 6 : 3 4 : 2 5
17:00 HC Stadion Litoměřice : SK Horácká Slavia Třebíč 0 : 2 3 : 2 0
17:00 HC AZ Havířov 2010 : Rytíři Kladno 5 : 2 2 : 3 0
16:30 HC Benátky nad Jizerou : HC Most 3 : 1 3 : 2 10
Středa 22.10.2014
18:00 Salith Šumperk : HC AZ Havířov 2010 4 : 4 4 : 1 0
18:00 HC Rebel Havlíčkův Brod : ČEZ Motor České Budějovice 2 : 2 2 : 2 15
18:00 Rytíři Kladno : HC Slovan Ústí nad Labem 2 : 3 3 : 2 0
17:30 Piráti Chomutov : HC Most 2 : 2 3 : 1 0
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč : LHK Jestřábi Prostějov 5 : 1 6 : 2 7
17:30 HC Dukla Jihlava : HC Stadion Litoměřice 4 : 4 2 : 2 7
17:30 SK Kadaň : HC Benátky nad Jizerou 0 : 0 4 : 2 0
Pondělí 20.10.2014
17:30 ČEZ Motor České Budějovice : SK Horácká Slavia Třebíč 3 : 4 3 : 1 0
Sobota 18.10.2014
17:30 HC Most : SK Kadaň 0 : 1 3 : 3 0
17:00 HC Stadion Litoměřice : Piráti Chomutov 0 : 2 2 : 3 5
17:00 LHK Jestřábi Prostějov : HC Dukla Jihlava 5 : 3 3 : 5 0
17:00 HC Slovan Ústí nad Labem : Salith Šumperk 3 : 5 3 : 4 10
17:00 HC Benátky nad Jizerou : Rytíři Kladno 0 : 4 3 : 2 0
17:00 HC AZ Havířov 2010 : HC Rebel Havlíčkův Brod 3 : 2 4 : 1 5
Středa 15.10.2014
18:00 HC Rebel Havlíčkův Brod : HC Slovan Ústí nad Labem 2 : 1 2 : 3 0
18:00 Rytíři Kladno : HC Most 2 : 2 4 : 3 0
18:00 HC Stadion Litoměřice : LHK Jestřábi Prostějov 5 : 2 4 : 1 7
18:00 Salith Šumperk : HC Benátky nad Jizerou 4 : 1 5 : 4 5
17:30 Piráti Chomutov : SK Kadaň 2 : 0 4 : 2 7
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč : HC AZ Havířov 2010 0 : 1 5 : 2 0
17:30 HC Dukla Jihlava : ČEZ Motor České Budějovice 2 : 2 4 : 3 0
Pondělí 13.10.2014
18:00 HC Rebel Havlíčkův Brod : HC Benátky nad Jizerou 2 : 4 4 : 2 0
18:00 LHK Jestřábi Prostějov : Piráti Chomutov 0 : 3 3 : 2 0
18:00 HC Stadion Litoměřice : ČEZ Motor České Budějovice 5 : 2 3 : 2 7
17:30 SK Kadaň : Rytíři Kladno 4 : 2 3 : 4 0
17:30 HC Dukla Jihlava : HC AZ Havířov 2010 4 : 3 5 : 2 5
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč : HC Slovan Ústí nad Labem 5 : 1 4 : 1 10
Neděle 12.10.2014
17:00 HC Most : Salith Šumperk 2 : 2 3 : 3 7
Sobota 11.10.2014
17:30 Piráti Chomutov : Rytíři Kladno 1 : 2 3 : 2 0
17:00 HC AZ Havířov 2010 : HC Stadion Litoměřice 2 : 1 3 : 2 7
17:00 HC Benátky nad Jizerou : SK Horácká Slavia Třebíč 2 : 1 2 : 4 0
17:00 ČEZ Motor České Budějovice : LHK Jestřábi Prostějov 3 : 2 4 : 2 10
17:00 HC Slovan Ústí nad Labem : HC Dukla Jihlava 4 : 3 1 : 3 0
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 301 - 344 (celkem 344)
poslední výsledek
4 : 1 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci Pondělí 9.3.2020, 19:00 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ne, tipuji pro zábavu (53%, 9x)
Ano, ale příště by se hodily (35%, 6x)
Ano (12%, 2x)
Celkem hlasů: 17
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Úterý 31.3.2020
19:45 HC Panteři : HC Krokodýli
18:00 HC Ctidružice : HC Rams
16:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams
Středa 11.3.2020
19:00 SK Vícenice "A" : HC Panteři
Úterý 10.3.2020
20:15 HC Budíškovice : HC Tornádo
Pondělí 9.3.2020
19:00 SK Vícenice "B" : Lukovští Draci
Sobota 7.3.2020
19:15 SK Vícenice "A" : SK Výrovice
Pátek 6.3.2020
20:15 Kohouti Vesce : HC Krokodýli
Čtvrtek 5.3.2020
19:00 HC Rafani : HC Valaši
Středa 4.3.2020
19:00 Lukovští Draci : HC Římov
všechny odehrané zápasy