Marwiik

Jméno a příjmení: Tom Hanzl
Bydliště: Loděnice
Navštívených zápasů: 0
On-line přenosů: 0
Komentářů zápasů: 0

Přesných tipů: 9 Těsně vedle: 16
Správných tipů: 77 Skóre jednoho týmu: 26
Špatných tipů: 70 Gólový rozdíl: 19
Celkem tipů: 156 Celkem bodů: 658


Tipy uživatele

Výsledek Tip Body
Čtvrtek 14.5.2015
20:15 Finsko : Česká republika 3 : 5 2 : 3 5
19:15 Švédsko : Rusko 3 : 5 3 : 2 0
16:15 Kanada : Bělorusko 9 : 0 5 : 3 5
15:15 USA : Švýcarsko 3 : 1 1 : 3 0
Neděle 10.5.2015
20:15 Slovensko : Rusko 2 : 2 1 : 4 0
20:15 Švýcarsko : Kanada 2 : 7 3 : 5 5
16:15 Slovinsko : USA 1 : 3 2 : 3 10
16:15 Německo : Česká republika 2 : 4 1 : 4 10
Sobota 9.5.2015
20:15 Dánsko : Norsko 4 : 1 1 : 1 0
20:15 Švédsko : Švýcarsko 1 : 1 3 : 1 0
16:15 Rakousko : Lotyšsko 1 : 1 2 : 2 7
16:15 Finsko : Slovensko 3 : 0 2 : 2 0
12:15 Bělorusko : Rusko 0 : 7 2 : 5 5
12:15 Francie : Kanada 3 : 4 0 : 7 5
Pátek 8.5.2015
20:15 Německo : Lotyšsko 2 : 1 3 : 3 0
20:15 USA : Dánsko 1 : 0 6 : 2 5
16:15 Slovinsko : Norsko 1 : 3 2 : 0 0
16:15 Česká republika : Rakousko 4 : 0 5 : 1 7
Čtvrtek 7.5.2015
20:15 Finsko : Slovinsko 4 : 0 3 : 1 5
20:15 Švédsko : Německo 4 : 3 4 : 1 7
16:15 USA : Bělorusko 2 : 5 5 : 2 0
16:15 Česká republika : Francie 5 : 1 6 : 0 5
Středa 6.5.2015
20:15 Slovensko : Norsko 2 : 3 1 : 2 7
20:15 Švédsko : Kanada 4 : 6 2 : 5 5
16:15 Švýcarsko : Lotyšsko 1 : 1 3 : 4 0
16:15 Rusko : Dánsko 5 : 2 5 : 0 7
Úterý 5.5.2015
20:15 Slovensko : Slovinsko 3 : 1 3 : 2 10
20:15 Rakousko : Francie 0 : 2 0 : 3 10
16:15 Švýcarsko : Německo 1 : 0 4 : 0 7
16:15 Dánsko : Bělorusko 1 : 5 0 : 2 5
Pondělí 4.5.2015
20:15 Kanada : Česká republika 6 : 3 3 : 3 0
20:15 Norsko : Finsko 0 : 5 1 : 3 5
16:15 Lotyšsko : Švédsko 1 : 8 1 : 3 7
16:15 Rusko : USA 2 : 4 2 : 4 15
Neděle 25.1.2015
17:20 HC Olomouc : HC Oceláři Třinec 2 : 4 2 : 1 0
17:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice : BK Mladá Boleslav 2 : 3 4 : 0 0
17:00 HC Sparta Praha : Mountfield HK 0 : 5 6 : 1 0
15:30 PSG Zlín : HC Kometa Brno 4 : 2 2 : 2 0
15:30 HC Vítkovice Steel : HC Energie Karlovy Vary 3 : 2 2 : 1 7
15:00 Bílí Tygři Liberec : HC Slavia Praha 1 : 3 1 : 1 0
Pátek 23.1.2015
18:20 Mountfield HK : HC Vítkovice Steel 4 : 3 3 : 0 5
18:15 HC Slavia Praha : HC Olomouc 5 : 1 1 : 3 0
18:00 HC ČSOB Pojišťovna Pardubice : HC Oceláři Třinec 2 : 0 3 : 5 0
18:00 HC Kometa Brno : Bílí Tygři Liberec 3 : 0 6 : 2 5
18:00 HC Energie Karlovy Vary : HC VERVA Litvínov 0 : 2 2 : 3 5
17:30 HC Škoda Plzeň : HC Sparta Praha 1 : 2 3 : 1 0
17:30 BK Mladá Boleslav : PSG Zlín 4 : 3 2 : 3 0
Úterý 20.1.2015
18:15 HC Slavia Praha : Mountfield HK 1 : 2 2 : 2 3
Neděle 18.1.2015
17:30 BK Mladá Boleslav : Bílí Tygři Liberec 3 : 1 3 : 1 15
17:30 HC VERVA Litvínov : HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 6 : 2 4 : 1 5
Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 50 (celkem 156)
poslední výsledek
5 : 2 HC Nové Syrovice : HC Litohoř Čtvrtek 21.11.2019, 21:00 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ano (15%, 2x)
Ne, tipuji pro zábavu (46%, 6x)
Ano, ale příště by se hodily (38%, 5x)
Celkem hlasů: 13
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
Sobota 23.11.2019
11:15 HC Blížkovice Stars : HC Valaši
13:15 SK Vícenice "A" : Kohouti Vesce
15:30 SK Vícenice "B" : Luňáci Dědice
17:30 HC Častohostice : HC Lukáš
19:30 HC Bowling : HC Vlci Boskovštejn
Neděle 24.11.2019
09:00 HC Krokodýli : HC Tornádo
11:00 SK Výrovice : Lukovští Draci
13:00 HC Šebkovice : HC Orlí Křídla
17:45 HC Rams : Butchers Třebíč
19:45 HC Medvědi : Motáci Třebětice
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Čtvrtek 21.11.2019
21:00 HC Nové Syrovice : HC Litohoř
19:00 HC Rafani : HC Sokol Lesonice
Úterý 19.11.2019
20:15 HC Římov : HC Panteři
Pondělí 18.11.2019
21:00 HC Jaroměřice n.R. : Westige Stařeč
19:00 HC Ctidružice : Storks Výčapy
Neděle 17.11.2019
19:45 Lukovští Draci : HC Krokodýli
17:45 HC Panteři : SK Vícenice "B"
14:15 HC Orlí Křídla : HC Medvědi
12:15 Luňáci Dědice : SK Výrovice
Sobota 16.11.2019
20:00 HC Jaroměřice n.R. : HC Rams
všechny odehrané zápasy