Sledované on-line přenosy uživatele Viky

Výsledek Tipů Ø tip Můj tip
Pondělí 14.11.2016
19:00 Zlobři Myslibořice : TJ Litohoř 2 : 9 33 4 : 4 - : -
Pátek 4.11.2016
20:15 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce 9 : 5 39 4 : 5 - : -
Neděle 1.2.2015
12:00 Luňáci Dědice : TJ Litohoř 6 : 0 54 2 : 6 - : -
Sobota 11.10.2014
13:45 Kohouti Vesce : Tornádo Dešov 7 : 1 64 4 : 4 - : -
Středa 1.10.2014
19:00 HC Červený Hrádek : HC Krokodýli 1 : 5 69 4 : 5 - : -
Úterý 30.9.2014
20:15 TJ Litohoř : Tornádo Dešov 4 : 4 67 5 : 3 - : -
Pátek 7.3.2014
19:00 HC Krokodýli : SK Vícenice 2 : 2 67 6 : 3 - : -
Úterý 11.2.2014
20:15 Kohouti Vesce : HC Panteři 5 : 1 75 5 : 3 - : -
Čtvrtek 23.1.2014
20:15 TJ Litohoř : TJ Lukovští Draci 4 : 6 82 5 : 3 - : -
Sobota 18.1.2014
10:00 Kohouti Vesce : SK Vícenice 3 : 3 77 3 : 6 - : -
Sobota 21.12.2013
14:00 HC Jaroměřice n. R. : HC Sokol Lesonice 4 : 1 87 3 : 6 - : -
12:00 HC Třebětice : TJ Sokol Želetava 11 : 4 86 4 : 5 - : -
Čtvrtek 19.12.2013
20:30 Ice Team : Zlobři Myslibořice 2 : 6 92 6 : 3 - : -
Úterý 17.12.2013
20:30 HC Panteři : Motáci Třebětice 4 : 4 93 2 : 6 - : -
Neděle 15.12.2013
19:15 HC Třebětice : PZ Kladno (Hrotovice) 0 : 6 91 4 : 4 - : -
17:15 HC Červený Hrádek : TJ Lukovští Draci 3 : 3 92 5 : 4 - : -
Sobota 14.12.2013
10:00 HC Panteři : TJ Litohoř 1 : 14 95 2 : 6 - : -
Pátek 13.12.2013
20:30 Hokej Vranín : Tornádo Dešov 2 : 4 96 3 : 5 - : -
Čtvrtek 12.12.2013
20:30 HC Blížkovice Stars : Hellfish Třebíč 1 : 14 94 3 : 7 - : -
Středa 11.12.2013
21:00 HC Častohostice : Westige Stařeč 7 : 5 92 7 : 3 - : -
19:00 HC Jaroměřice n. R. : HC Medvědi 1 : 4 94 3 : 6 - : -
Neděle 8.12.2013
17:15 TJ Lukovští Draci : HC Nové Syrovice 0 : 3 96 3 : 6 - : -
Čtvrtek 5.12.2013
20:30 HC Třebětice : Westige Stařeč 8 : 4 95 4 : 4 - : -
Středa 4.12.2013
19:00 Hellfish Třebíč : HC Lukáš 4 : 7 93 5 : 4 - : -
Úterý 3.12.2013
20:30 HC Nové Syrovice : Kohouti Vesce 5 : 4 103 6 : 3 - : -
Pondělí 2.12.2013
20:30 HC Panteři : Ice Team 0 : 6 97 2 : 7 - : -
Neděle 1.12.2013
17:30 HC Valaši : Zlobři Myslibořice 5 : 5 105 5 : 4 - : -
Sobota 30.11.2013
10:00 HC Kobry : Luňáci Dědice 5 : 2 95 5 : 3 - : -
Čtvrtek 28.11.2013
20:30 HC Rafani : HC Veteráni Bílkov 3 : 8 103 3 : 6 - : -
Středa 27.11.2013
21:00 HC Bowling : HC Šebkovice 5 : 1 101 5 : 3 - : -
Úterý 26.11.2013
20:30 Storks Výčapy : PZ Kladno (Hrotovice) 3 : 3 96 4 : 5 - : -
Neděle 24.11.2013
19:00 HC Třebětice : HC Šebkovice 2 : 1 101 4 : 4 - : -
13:30 Storks Výčapy : Westige Stařeč 4 : 8 100 5 : 4 - : -
Čtvrtek 21.11.2013
20:30 HC Krokodýli : Ice Team 4 : 3 103 4 : 5 - : -
Středa 20.11.2013
21:00 TJ Lukovští Draci : SK Vícenice 9 : 3 102 3 : 5 - : -
19:00 HC Červený Hrádek : TJ Litohoř 4 : 3 98 4 : 4 - : -
Pondělí 18.11.2013
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Sokol Lesonice 4 : 4 102 4 : 5 - : -
Středa 6.11.2013
21:00 HC Kobry : HC Rafani 5 : 1 104 4 : 5 - : -
Pondělí 4.11.2013
20:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 4 : 11 109 4 : 7 - : -
Neděle 3.11.2013
17:15 Hellfish Třebíč : HC Orlí Křídla 4 : 3 110 6 : 3 - : -
Čtvrtek 31.10.2013
20:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Šebkovice 9 : 9 107 7 : 4 - : -
Středa 30.10.2013
19:00 TJ Sokol Želetava : HC Ctidružice 2 : 7 98 4 : 5 - : -
Úterý 29.10.2013
20:30 Motáci Třebětice : Kohouti Vesce 2 : 0 104 6 : 3 - : -
Pondělí 28.10.2013
12:15 HC Červený Hrádek : HC Panteři 10 : 2 97 5 : 3 - : -
08:15 Hokej Vranín : HC Rafani 6 : 4 91 4 : 4 - : -
Neděle 27.10.2013
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Inex 3 : 8 112 5 : 4 - : -
11:45 PZ Kladno (Hrotovice) : HC Jaroměřice n. R. 1 : 7 109 6 : 3 - : -
Sobota 26.10.2013
20:15 HC Šebkovice : HC Sokol Lesonice 6 : 4 113 4 : 5 - : -
18:00 HC Blížkovice Stars : HC Ctidružice 4 : 7 110 4 : 4 - : -
Čtvrtek 24.10.2013
20:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Orlí Křídla 8 : 5 113 4 : 6 - : -
Středa 23.10.2013
20:45 TJ Lukovští Draci : HC Rafani 2 : 3 115 5 : 3 - : -
Úterý 22.10.2013
20:30 HC Třebětice : HC Častohostice 1 : 13 116 3 : 8 - : -
Pondělí 21.10.2013
20:30 HC Kobry : Zlobři Myslibořice 3 : 7 115 3 : 5 - : -
Neděle 20.10.2013
12:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 8 : 4 113 4 : 4 - : -
08:45 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice 2 : 4 100 4 : 4 - : -
Čtvrtek 17.10.2013
20:30 PZ Kladno (Hrotovice) : HC Inex 9 : 4 113 4 : 4 - : -
Středa 16.10.2013
21:00 TJ Litohoř : HC Veteráni Bílkov 4 : 4 113 3 : 5 - : -
Úterý 15.10.2013
20:30 Tornádo Dešov : HC Krokodýli 1 : 5 110 3 : 4 - : -
Pondělí 14.10.2013
20:30 Luňáci Dědice : HC Valaši 1 : 7 103 3 : 6 - : -
Pondělí 4.2.2013
20:30 Hokej Vranín : Kohouti Vesce 2 : 4 90 6 : 3 - : -
Čtvrtek 31.1.2013
21:00 SK Vícenice : HC Inex 8 : 11 89 4 : 7 - : -
Sobota 5.1.2013
14:45 HC Panteři : Kohouti Vesce 3 : 2 111 6 : 3 - : -
Neděle 9.12.2012
09:15 Storks Výčapy : HC Šebkovice 4 : 4 110 5 : 3 - : -
Čtvrtek 6.12.2012
20:15 Luňáci Dědice : HC Rafani 4 : 15 121 3 : 5 - : -
Pondělí 3.12.2012
20:30 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice 1 : 8 114 4 : 4 - : -
Neděle 2.12.2012
09:15 HC Jaroměřice n. R. : HC Častohostice 0 : 11 118 3 : 7 - : -
Neděle 25.11.2012
20:00 TJ Lukovští Draci : HC Krokodýli 2 : 3 123 4 : 4 - : -
09:15 Tornádo Dešov : HC Orlí Křídla 2 : 6 115 2 : 7 - : -
Středa 21.11.2012
20:30 HC Bowling : TJ Sokol Želetava 3 : 2 123 5 : 3 - : -
Úterý 20.11.2012
20:15 HC Častohostice : HC Medvědi 3 : 1 125 6 : 3 - : -
Neděle 18.11.2012
17:30 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n. R. 6 : 4 122 5 : 3 - : -
Úterý 13.11.2012
20:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 2 : 3 126 5 : 4 - : -
Pondělí 12.11.2012
20:45 HC Třebětice : HC Blížkovice Stars 8 : 4 124 5 : 4 - : -
Neděle 11.11.2012
19:30 HC Šebkovice : Hellfish Třebíč 4 : 8 128 3 : 6 - : -
17:30 HC Sokol Lesonice : Sokol Opatov 1 : 3 129 3 : 5 - : -
Sobota 10.11.2012
10:45 Luňáci Dědice : HC Červený Hrádek 3 : 3 126 3 : 6 - : -
Čtvrtek 8.11.2012
20:15 HC Častohostice : Sokol Hrotovice 5 : 3 129 7 : 3 - : -
Úterý 6.11.2012
20:15 TJ Lukovští Draci : HC Rafani 4 : 2 131 5 : 4 - : -
Pondělí 5.11.2012
20:45 SK Vícenice : HC Vlci Boskovštejn 7 : 9 131 5 : 4 - : -
Neděle 4.11.2012
17:30 HC Rafani : HC Krokodýli 2 : 4 121 4 : 5 - : -
12:45 HC Jakubov : HC Třebětice 9 : 2 122 6 : 3 - : -
08:45 HC Kobry : HC Červený Hrádek 0 : 9 119 3 : 6 - : -
Sobota 3.11.2012
09:30 Hellfish Třebíč : HC Sokol Lesonice 2 : 2 123 7 : 3 - : -
Pátek 2.11.2012
20:30 Westige Stařeč : Hokej Vranín 9 : 1 130 5 : 4 - : -
Čtvrtek 1.11.2012
20:15 HC Nové Syrovice : HC Jaroměřice n. R. 1 : 11 128 3 : 5 - : -
Pondělí 29.10.2012
20:45 HC Inex : Zlobři Myslibořice 7 : 7 127 5 : 4 - : -
Neděle 28.10.2012
19:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n. R. 4 : 2 129 4 : 4 - : -
07:45 SK Vícenice : Ice Team 4 : 1 122 3 : 4 - : -
Sobota 27.10.2012
11:30 HC Panteři : HC Inex 4 : 10 124 5 : 3 - : -
Pátek 26.10.2012
20:30 HC Třebětice : Storks Výčapy 3 : 0 133 3 : 5 - : -
Čtvrtek 25.10.2012
20:15 HC Orlí Křídla : HC Bowling 3 : 3 136 3 : 5 - : -
Středa 24.10.2012
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 7 : 1 135 4 : 4 - : -
Úterý 23.10.2012
20:15 HC Častohostice : TJ Sokol Želetava 5 : 0 0 - : - - : -
Pondělí 22.10.2012
20:45 Sokol Hrotovice : Tornádo Dešov 10 : 1 132 5 : 3 - : -
Neděle 21.10.2012
12:45 HC Krokodýli : HC Vlci Boskovštejn 8 : 2 115 4 : 4 - : -
08:45 HC Blížkovice Stars : HC Sokol Lesonice 4 : 4 120 4 : 3 - : -
Sobota 20.10.2012
13:45 HC Medvědi : HC Lukáš 2 : 6 127 3 : 5 - : -
09:30 HC Červený Hrádek : SK Vícenice 10 : 3 124 4 : 4 - : -
Pátek 19.10.2012
20:15 Storks Výčapy : HC Jakubov 5 : 9 134 3 : 5 - : -
Úterý 16.10.2012
20:15 Hellfish Třebíč : HC Ctidružice 3 : 3 132 6 : 3 - : -
poslední výsledek
5 : 6 TJ Lukovští Draci : HC Valaši Pátek 9.3.2018, 19:00 další výsledky
aktuality
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
29.04.2015 MS 2015
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos netipujeme o "velké" ceny?
Ano (11%, 3x)
Ne, tipuji hlavně pro zábavu (75%, 21x)
Ne, ale příště by se hodily (14%, 4x)
Celkem hlasů: 28
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Pátek 9.3.2018
19:00 TJ Lukovští Draci : HC Valaši
Neděle 4.3.2018
18:45 Westige Stařeč : TJ Litohoř
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice
10:15 HC Rafani : Zlobři Myslibořice
Sobota 3.3.2018
20:00 HC Krokodýli : Storks Výčapy
13:00 HC Valaši : Tornádo Dešov
10:45 Hokej Vranín : Kohouti Vesce
Pátek 2.3.2018
20:15 SK Vícenice : HC Rafani
Čtvrtek 1.3.2018
20:15 TJ Litohoř : HC Sokol Lesonice
Úterý 27.2.2018
20:15 Motáci Třebětice : Westige Stařeč
všechny odehrané zápasy