Sledované on-line přenosy uživatele klimik

Výsledek Tipů Ø tip Můj tip
Pondělí 28.9.2015
21:00 Zlobři Myslibořice : Ice Team 2 : 5 67 5 : 3 - : -
Středa 4.12.2013
19:00 Hellfish Třebíč : HC Lukáš 4 : 7 93 5 : 4 - : -
Sobota 16.11.2013
14:00 HC Třebětice : HC Orlí Křídla 3 : 2 102 3 : 6 - : -
Neděle 10.11.2013
12:00 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi 3 : 8 103 4 : 5 - : -
Sobota 9.11.2013
21:30 PZ Kladno (Hrotovice) : HC Sokol Lesonice 3 : 4 104 4 : 4 - : -
Pátek 8.11.2013
20:30 TJ Lukovští Draci : Kohouti Vesce 4 : 5 103 5 : 3 - : -
Neděle 3.11.2013
21:15 PZ Kladno (Hrotovice) : HC Medvědi 2 : 3 109 4 : 5 - : -
17:15 Hellfish Třebíč : HC Orlí Křídla 4 : 3 110 6 : 3 - : -
12:45 SK Vícenice : Ice Team 4 : 6 106 4 : 5 - : -
Čtvrtek 31.10.2013
20:30 HC Vlci Boskovštejn : HC Šebkovice 9 : 9 107 7 : 4 - : -
Sobota 26.10.2013
18:00 HC Blížkovice Stars : HC Ctidružice 4 : 7 110 4 : 4 - : -
14:00 Hokej Vranín : HC Nové Syrovice 2 : 7 113 3 : 5 - : -
Pátek 25.10.2013
20:30 Westige Stařeč : HC Medvědi 4 : 6 112 4 : 5 - : -
Neděle 20.10.2013
12:45 Motáci Třebětice : HC Rafani 8 : 4 113 4 : 4 - : -
Sobota 19.10.2013
17:45 Kohouti Vesce : Ice Team 5 : 9 109 3 : 5 - : -
15:45 Hokej Vranín : HC Kobry 3 : 4 108 6 : 3 - : -
Pátek 18.10.2013
20:30 Hellfish Třebíč : HC Jakubov 6 : 4 111 4 : 4 - : -
Čtvrtek 17.10.2013
20:30 PZ Kladno (Hrotovice) : HC Inex 9 : 4 113 4 : 4 - : -
Pondělí 18.2.2013
19:00 Zlobři Myslibořice : SK Vícenice 0 : 3 80 4 : 5 - : -
Neděle 17.2.2013
20:00 HC Medvědi : HC Šebkovice 7 : 5 86 5 : 3 - : -
Sobota 16.2.2013
12:45 TJ Litohoř : HC Valaši 0 : 8 79 3 : 6 - : -
Pondělí 11.2.2013
21:00 SK Vícenice : HC Panteři 3 : 2 83 5 : 4 - : -
Sobota 9.2.2013
19:30 Hellfish Třebíč : HC Lukáš 8 : 6 93 5 : 5 - : -
Pátek 8.2.2013
20:30 HC Jakubov : HC Bowling 10 : 3 90 6 : 4 - : -
Úterý 5.2.2013
20:15 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice 3 : 3 89 5 : 4 - : -
Neděle 3.2.2013
19:30 HC Jaroměřice n. R. : HC Ctidružice 4 : 4 90 4 : 5 - : -
17:30 HC Medvědi : Storks Výčapy 6 : 1 90 4 : 4 - : -
Sobota 2.2.2013
10:45 HC Krokodýli : HC Panteři 9 : 3 88 5 : 4 - : -
Pátek 1.2.2013
20:30 HC Lukáš : Hellfish Třebíč 3 : 6 91 6 : 4 - : -
Čtvrtek 31.1.2013
19:00 Motáci Třebětice : HC Rafani 12 : 6 86 4 : 5 - : -
Středa 30.1.2013
21:30 Ice Team : Kohouti Vesce 9 : 4 93 5 : 3 - : -
Úterý 29.1.2013
20:15 TJ Lukovští Draci : HC Valaši 1 : 3 95 4 : 5 - : -
Pondělí 28.1.2013
20:30 Tornádo Dešov : HC Třebětice 2 : 6 93 2 : 7 - : -
Neděle 27.1.2013
19:30 HC Lukáš : HC Sokol Lesonice 15 : 3 97 7 : 4 - : -
17:30 HC Inex : TJ Lukovští Draci 8 : 7 101 6 : 4 - : -
Sobota 26.1.2013
13:30 Hokej Vranín : Ice Team 4 : 3 98 4 : 4 - : -
11:15 HC Valaši : HC Krokodýli 5 : 3 97 4 : 5 - : -
Čtvrtek 24.1.2013
20:15 HC Ctidružice : Tornádo Dešov 6 : 3 103 6 : 2 - : -
Úterý 22.1.2013
20:15 HC Třebětice : HC Medvědi 1 : 4 100 5 : 3 - : -
Pondělí 21.1.2013
20:30 HC Rafani : Zlobři Myslibořice 5 : 4 95 5 : 4 - : -
Neděle 20.1.2013
19:30 HC Sokol Lesonice : HC Lukáš 5 : 10 105 3 : 6 - : -
17:30 Tornádo Dešov : HC Blížkovice Stars 0 : 6 106 2 : 6 - : -
Sobota 19.1.2013
20:15 Hellfish Třebíč : HC Orlí Křídla 7 : 4 109 5 : 3 - : -
18:15 Sokol Opatov : HC Bowling 5 : 7 109 5 : 4 - : -
14:00 Sokol Hrotovice : HC Třebětice 2 : 6 104 5 : 4 - : -
Pátek 18.1.2013
20:30 HC Jakubov : HC Častohostice 2 : 5 108 3 : 5 - : -
Úterý 15.1.2013
20:15 TJ Sokol Želetava : HC Veteráni Bílkov 8 : 8 104 5 : 3 - : -
Pondělí 14.1.2013
20:30 HC Červený Hrádek : Ice Team 1 : 2 103 5 : 4 - : -
Neděle 13.1.2013
22:00 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice 2 : 4 109 3 : 6 - : -
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Panteři 8 : 6 109 7 : 3 - : -
Sobota 12.1.2013
21:30 HC Rafani : HC Valaši 4 : 5 111 4 : 5 - : -
17:00 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 3 : 0 107 3 : 5 - : -
15:00 HC Častohostice : HC Jakubov 2 : 3 105 6 : 4 - : -
Čtvrtek 10.1.2013
20:15 HC Kobry : TJ Lukovští Draci 4 : 5 109 2 : 7 - : -
Pondělí 7.1.2013
19:00 TJ Litohoř : SK Vícenice 4 : 6 99 3 : 5 - : -
Sobota 22.12.2012
12:45 HC Rafani : HC Inex 2 : 13 110 4 : 6 - : -
Středa 19.12.2012
21:00 HC Krokodýli : Westige Stařeč 0 : 7 125 4 : 4 - : -
Středa 12.12.2012
19:00 HC Jaroměřice n. R. : TJ Sokol Želetava 2 : 3 114 4 : 5 - : -
Neděle 9.12.2012
22:00 TJ Litohoř : HC Krokodýli 3 : 4 113 3 : 5 - : -
20:00 Hellfish Třebíč : HC Blížkovice Stars 10 : 4 115 6 : 3 - : -
11:15 HC Ctidružice : HC Veteráni Bílkov 3 : 5 109 5 : 3 - : -
Sobota 8.12.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Valaši 2 : 7 117 3 : 6 - : -
17:00 HC Orlí Křídla : Sokol Hrotovice 1 : 1 119 5 : 4 - : -
15:00 Tornádo Dešov : HC Jaroměřice n. R. 3 : 9 117 3 : 6 - : -
10:45 Ice Team : HC Panteři 2 : 4 110 3 : 5 - : -
Pátek 7.12.2012
22:30 HC Častohostice : HC Nové Syrovice 9 : 0 121 8 : 2 - : -
20:30 TJ Sokol Želetava : HC Lukáš 3 : 7 120 3 : 8 - : -
Čtvrtek 6.12.2012
20:15 Luňáci Dědice : HC Rafani 4 : 15 121 3 : 5 - : -
Středa 5.12.2012
21:15 HC Jakubov : HC Sokol Lesonice 6 : 9 121 7 : 3 - : -
Pondělí 3.12.2012
20:30 HC Červený Hrádek : Zlobři Myslibořice 1 : 8 114 4 : 4 - : -
Neděle 2.12.2012
20:00 HC Lukáš : Tornádo Dešov 9 : 0 122 12 : 1 - : -
11:15 HC Orlí Křídla : TJ Sokol Želetava 10 : 3 117 5 : 3 - : -
Sobota 1.12.2012
19:30 Sokol Hrotovice : HC Bowling 5 : 6 121 4 : 5 - : -
12:45 HC Blížkovice Stars : HC Veteráni Bílkov 7 : 6 117 4 : 4 - : -
10:45 HC Medvědi : HC Nové Syrovice 2 : 2 116 5 : 3 - : -
Čtvrtek 29.11.2012
20:15 HC Rafani : HC Kobry 5 : 0 121 7 : 2 - : -
Úterý 27.11.2012
20:15 TJ Lukovští Draci : Hokej Vranín 1 : 6 123 4 : 3 - : -
Pondělí 26.11.2012
20:30 HC Valaši : Ice Team 8 : 5 120 5 : 3 - : -
Neděle 25.11.2012
09:15 Tornádo Dešov : HC Orlí Křídla 2 : 6 115 2 : 7 - : -
Sobota 24.11.2012
21:30 HC Červený Hrádek : HC Valaši 3 : 6 123 4 : 4 - : -
17:00 Hokej Vranín : Zlobři Myslibořice 4 : 2 123 4 : 4 - : -
Čtvrtek 22.11.2012
20:15 HC Nové Syrovice : Sokol Hrotovice 0 : 10 121 3 : 6 - : -
Středa 21.11.2012
20:30 HC Bowling : TJ Sokol Želetava 3 : 2 123 5 : 3 - : -
Úterý 20.11.2012
20:15 HC Častohostice : HC Medvědi 3 : 1 125 6 : 3 - : -
Pondělí 19.11.2012
19:15 HC Ctidružice : HC Blížkovice Stars 5 : 3 113 4 : 4 - : -
Neděle 18.11.2012
21:30 HC Rafani : SK Vícenice 4 : 1 124 3 : 5 - : -
17:30 HC Orlí Křídla : HC Jaroměřice n. R. 6 : 4 122 5 : 3 - : -
12:45 HC Inex : HC Červený Hrádek 6 : 1 120 5 : 4 - : -
10:45 Sokol Opatov : HC Šebkovice 5 : 2 116 5 : 3 - : -
Sobota 17.11.2012
20:15 HC Panteři : Zlobři Myslibořice 0 : 1 123 4 : 4 - : -
18:15 HC Sokol Lesonice : HC Ctidružice 4 : 6 120 4 : 4 - : -
Čtvrtek 15.11.2012
20:15 Westige Stařeč : TJ Lukovští Draci 3 : 4 124 5 : 4 - : -
Středa 14.11.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Kobry 6 : 0 123 5 : 3 - : -
Úterý 13.11.2012
20:15 HC Valaši : Motáci Třebětice 2 : 3 126 5 : 4 - : -
Pondělí 12.11.2012
20:45 HC Třebětice : HC Blížkovice Stars 8 : 4 124 5 : 4 - : -
Neděle 11.11.2012
19:30 HC Šebkovice : Hellfish Třebíč 4 : 8 128 3 : 6 - : -
17:30 HC Sokol Lesonice : Sokol Opatov 1 : 3 129 3 : 5 - : -
12:45 Hokej Vranín : HC Panteři 1 : 3 127 4 : 4 - : -
Sobota 10.11.2012
21:15 Westige Stařeč : SK Vícenice 7 : 1 123 6 : 3 - : -
19:15 HC Orlí Křídla : HC Lukáš 3 : 11 129 3 : 6 - : -
17:00 Motáci Třebětice : HC Inex 8 : 4 127 3 : 6 - : -
10:45 Luňáci Dědice : HC Červený Hrádek 3 : 3 126 3 : 6 - : -
Pátek 9.11.2012
20:30 HC Medvědi : TJ Sokol Želetava 3 : 1 129 3 : 5 - : -
Čtvrtek 8.11.2012
20:15 HC Častohostice : Sokol Hrotovice 5 : 3 129 7 : 3 - : -
Středa 7.11.2012
21:30 HC Blížkovice Stars : HC Jakubov 2 : 10 131 3 : 6 - : -
Úterý 6.11.2012
20:15 TJ Lukovští Draci : HC Rafani 4 : 2 131 5 : 4 - : -
Pondělí 5.11.2012
20:45 SK Vícenice : HC Vlci Boskovštejn 7 : 9 131 5 : 4 - : -
Neděle 4.11.2012
19:30 TJ Sokol Želetava : Sokol Hrotovice 7 : 2 119 4 : 5 - : -
12:45 HC Jakubov : HC Třebětice 9 : 2 122 6 : 3 - : -
Sobota 3.11.2012
22:15 Tornádo Dešov : HC Medvědi 0 : 9 123 3 : 5 - : -
13:45 Sokol Opatov : HC Ctidružice 6 : 3 120 4 : 4 - : -
11:30 HC Vlci Boskovštejn : TJ Lukovští Draci 5 : 6 121 4 : 5 - : -
Čtvrtek 1.11.2012
20:15 HC Nové Syrovice : HC Jaroměřice n. R. 1 : 11 128 3 : 5 - : -
Středa 31.10.2012
19:00 HC Červený Hrádek : TJ Litohoř 2 : 1 120 5 : 4 - : -
Úterý 30.10.2012
20:15 HC Valaši : HC Panteři 11 : 6 129 4 : 5 - : -
Pondělí 29.10.2012
20:45 HC Inex : Zlobři Myslibořice 7 : 7 127 5 : 4 - : -
Neděle 28.10.2012
19:30 HC Medvědi : HC Jaroměřice n. R. 4 : 2 129 4 : 4 - : -
Sobota 27.10.2012
18:15 Sokol Opatov : Hellfish Třebíč 3 : 5 128 4 : 5 - : -
11:30 HC Panteři : HC Inex 4 : 10 124 5 : 3 - : -
Čtvrtek 25.10.2012
20:15 HC Orlí Křídla : HC Bowling 3 : 3 136 3 : 5 - : -
Středa 24.10.2012
20:30 HC Blížkovice Stars : HC Šebkovice 7 : 1 135 4 : 4 - : -
Úterý 23.10.2012
20:15 HC Častohostice : TJ Sokol Želetava 5 : 0 0 - : - - : -
Pondělí 22.10.2012
20:45 Sokol Hrotovice : Tornádo Dešov 10 : 1 132 5 : 3 - : -
Neděle 21.10.2012
21:45 Ice Team : TJ Lukovští Draci 2 : 0 135 3 : 5 - : -
19:30 HC Šebkovice : HC Třebětice 4 : 1 133 4 : 4 - : -
17:30 TJ Litohoř : Motáci Třebětice 6 : 4 128 3 : 4 - : -
10:45 HC Kobry : Zlobři Myslibořice 6 : 8 126 3 : 5 - : -
Sobota 20.10.2012
22:15 Luňáci Dědice : HC Panteři 4 : 6 135 3 : 5 - : -
20:00 HC Bowling : HC Častohostice 3 : 7 133 5 : 4 - : -
18:00 HC Inex : HC Valaši 4 : 3 131 3 : 5 - : -
15:45 Tornádo Dešov : TJ Sokol Želetava 1 : 4 130 2 : 6 - : -
11:30 HC Jaroměřice n. R. : Sokol Hrotovice 4 : 6 125 3 : 4 - : -
Pátek 19.10.2012
20:15 Storks Výčapy : HC Jakubov 5 : 9 134 3 : 5 - : -
Čtvrtek 18.10.2012
20:15 HC Rafani : Hokej Vranín 1 : 1 135 3 : 4 - : -
Středa 17.10.2012
21:30 Kohouti Vesce : HC Krokodýli 2 : 4 129 3 : 5 - : -
Úterý 16.10.2012
20:15 Hellfish Třebíč : HC Ctidružice 3 : 3 132 6 : 3 - : -
poslední výsledek
5 : 6 TJ Lukovští Draci : HC Valaši Pátek 9.3.2018, 19:00 další výsledky
aktuality
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
29.04.2015 MS 2015
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos netipujeme o "velké" ceny?
Ano (11%, 3x)
Ne, tipuji hlavně pro zábavu (75%, 21x)
Ne, ale příště by se hodily (14%, 4x)
Celkem hlasů: 28
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Pátek 9.3.2018
19:00 TJ Lukovští Draci : HC Valaši
Neděle 4.3.2018
18:45 Westige Stařeč : TJ Litohoř
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Šebkovice
10:15 HC Rafani : Zlobři Myslibořice
Sobota 3.3.2018
20:00 HC Krokodýli : Storks Výčapy
13:00 HC Valaši : Tornádo Dešov
10:45 Hokej Vranín : Kohouti Vesce
Pátek 2.3.2018
20:15 SK Vícenice : HC Rafani
Čtvrtek 1.3.2018
20:15 TJ Litohoř : HC Sokol Lesonice
Úterý 27.2.2018
20:15 Motáci Třebětice : Westige Stařeč
všechny odehrané zápasy