Sledované on-line přenosy uživatele Olda

Výsledek Tipů Ø tip Můj tip
Pondělí 14.11.2016
19:00 Zlobři Myslibořice : HC Litohoř 2 : 9 33 4 : 4 - : -
Neděle 6.11.2016
15:00 HC Častohostice : Butchers Třebíč 8 : 7 39 5 : 4 - : -
Neděle 15.11.2015
21:15 HC Tornádo : Lukovští Draci 6 : 3 54 5 : 3 - : -
Úterý 20.10.2015
20:30 HC Bowling : AHC ICE BALLERINAS 8 : 2 60 7 : 3 - : -
Neděle 4.10.2015
18:15 HC Častohostice : HC Jaroměřice n.R. 16 : 5 66 6 : 3 - : -
Pondělí 28.9.2015
21:00 Zlobři Myslibořice : Ice Team 2 : 5 67 5 : 3 - : -
19:00 HC Lukáš : HC Jakubov 8 : 6 64 6 : 3 - : -
Sobota 19.9.2015
12:30 HC Červený Hrádek : HC Sokol Lesonice 2 : 4 88 3 : 4 - : -
Neděle 21.12.2014
18:30 HC Ctidružice : Hellfish Třebíč 2 : 7 61 3 : 6 - : -
12:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 9 : 3 60 5 : 3 - : -
Pondělí 15.12.2014
20:30 HC Panteři : HC Rafani 1 : 7 59 3 : 6 - : -
Neděle 14.12.2014
20:00 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team 6 : 4 61 6 : 4 - : -
18:00 SK Vícenice "A" : Lukovští Draci 5 : 2 61 5 : 3 - : -
Sobota 13.12.2014
11:45 HC Medvědi : HC Bowling 1 : 8 58 3 : 5 - : -
09:45 HK Vranín : HC Kobry 2 : 8 57 2 : 7 - : -
Neděle 7.12.2014
12:00 Butchers Třebíč : HC Červený Hrádek 8 : 2 58 9 : 2 - : -
Sobota 29.11.2014
11:45 HC Panteři : Kohouti Vesce 1 : 8 61 2 : 6 - : -
Čtvrtek 20.11.2014
20:30 HC Rafani : HC Veteráni Bílkov 1 : 9 62 3 : 6 - : -
Neděle 9.11.2014
18:15 HC Krokodýli : HC Blížkovice Stars 3 : 3 64 4 : 5 - : -
12:00 Butchers Třebíč : Westige Stařeč 14 : 6 65 7 : 3 - : -
Sobota 1.11.2014
11:15 HC Krokodýli : HC Vlci Boskovštejn 2 : 6 63 4 : 6 - : -
Sobota 25.10.2014
19:45 HC Orlí Křídla : HC Jakubov/Želetava 3 : 10 64 3 : 6 - : -
15:45 HC Panteři : Motáci Třebětice 2 : 6 64 3 : 5 - : -
09:45 Kohouti Vesce : HC Kobry 4 : 1 63 4 : 5 - : -
Sobota 18.10.2014
09:45 Lukovští Draci : Motáci Třebětice 5 : 5 59 4 : 4 - : -
Pondělí 13.10.2014
20:15 HC Červený Hrádek : HC Nové Syrovice 3 : 4 60 3 : 6 - : -
Čtvrtek 25.9.2014
20:30 HC Jaroměřice n.R. : Zlobři Myslibořice 6 : 4 67 5 : 4 - : -
Sobota 20.9.2014
19:45 Butchers Třebíč : HC Jaroměřice n.R. 12 : 7 61 6 : 3 - : -
Sobota 22.2.2014
09:30 HC Orlí Křídla : HC Inex 5 : 6 71 6 : 4 - : -
Pondělí 17.2.2014
19:00 Kohouti Vesce : HC Valaši 7 : 4 61 3 : 5 - : -
Sobota 15.2.2014
12:45 SK Vícenice "A" : HC Červený Hrádek 1 : 1 72 5 : 4 - : -
Pondělí 10.2.2014
21:00 HC Medvědi : HC Častohostice 4 : 4 70 3 : 7 - : -
Neděle 26.1.2014
19:30 HC Medvědi : Storks Výčapy 3 : 4 78 5 : 4 - : -
17:30 HC Sokol Lesonice : Hellfish Třebíč 2 : 6 78 3 : 8 - : -
Sobota 25.1.2014
16:15 HC Valaši : HC Kobry 7 : 6 78 6 : 3 - : -
12:15 HC Panteři : HC Nové Syrovice 0 : 8 78 2 : 6 - : -
Středa 22.1.2014
21:00 Motáci Třebětice : Zlobři Myslibořice 4 : 8 79 3 : 6 - : -
Úterý 21.1.2014
20:15 HC Rafani : HC Krokodýli 6 : 5 80 3 : 6 - : -
Neděle 12.1.2014
14:15 HC Orlí Křídla : HC Šebkovice 14 : 3 81 5 : 3 - : -
Neděle 5.1.2014
20:45 Ice Team : HC Litohoř 2 : 2 88 5 : 3 - : -
18:45 HC Lukáš : HC Šebkovice 14 : 5 88 7 : 3 - : -
13:00 HC Kobry : HC Červený Hrádek 2 : 3 85 4 : 5 - : -
11:00 HC Ctidružice : Storks Výčapy 2 : 3 83 6 : 3 - : -
Sobota 4.1.2014
14:00 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice 1 : 7 88 3 : 6 - : -
Neděle 15.12.2013
21:15 HC Bowling : Westige Stařeč 7 : 1 92 6 : 3 - : -
17:15 HC Červený Hrádek : Lukovští Draci 3 : 3 92 5 : 4 - : -
12:45 HC Krokodýli : Motáci Třebětice 8 : 6 87 6 : 3 - : -
10:45 HC Kobry : SK Vícenice "A" 5 : 6 88 4 : 5 - : -
Pondělí 9.12.2013
20:30 HC Rafani : Luňáci Dědice 3 : 2 89 5 : 3 - : -
Neděle 8.12.2013
19:15 HC Bowling : HC Orlí Křídla 5 : 0 98 5 : 4 - : -
Sobota 7.12.2013
21:00 HC Častohostice : HC Lukáš 4 : 5 97 5 : 5 - : -
Středa 4.12.2013
21:00 Lukovští Draci : Luňáci Dědice 4 : 2 97 5 : 3 - : -
Neděle 1.12.2013
21:30 HC Ctidružice : HC Sokol Lesonice 11 : 0 105 6 : 3 - : -
19:30 Storks Výčapy : HC Jakubov 2 : 9 105 3 : 7 - : -
17:30 HC Valaši : Zlobři Myslibořice 5 : 5 105 5 : 4 - : -
13:00 HK Vranín : SK Vícenice "A" 4 : 9 104 4 : 5 - : -
Sobota 30.11.2013
21:00 HC Tornádo : Lukovští Draci 6 : 2 101 4 : 4 - : -
14:00 HC Inex : HC Medvědi 11 : 6 104 5 : 5 - : -
12:00 HC Krokodýli : HC Litohoř 5 : 5 97 5 : 3 - : -
Pátek 29.11.2013
22:30 TJ Sokol Želetava : Hellfish Třebíč 2 : 6 101 3 : 6 - : -
Čtvrtek 28.11.2013
20:30 HC Rafani : HC Veteráni Bílkov 3 : 8 103 3 : 6 - : -
Středa 27.11.2013
21:00 HC Bowling : HC Šebkovice 5 : 1 101 5 : 3 - : -
Pondělí 25.11.2013
20:30 HC Častohostice : HC Orlí Křídla 4 : 2 98 7 : 3 - : -
Neděle 24.11.2013
19:00 HC Třebětice : HC Šebkovice 2 : 1 101 4 : 4 - : -
Sobota 23.11.2013
16:15 TJ Sokol Želetava : HC Vlci Boskovštejn 7 : 6 99 4 : 6 - : -
Čtvrtek 21.11.2013
20:30 HC Krokodýli : Ice Team 4 : 3 103 4 : 5 - : -
Středa 13.11.2013
21:00 HC Panteři : Zlobři Myslibořice 2 : 4 102 3 : 6 - : -
Úterý 12.11.2013
20:30 HC Krokodýli : HC Valaši 5 : 1 102 4 : 5 - : -
Pondělí 11.11.2013
20:30 Hellfish Třebíč : Westige Stařeč 9 : 6 99 8 : 3 - : -
Neděle 10.11.2013
12:00 TJ Sokol Želetava : HC Medvědi 3 : 8 103 4 : 5 - : -
Čtvrtek 7.11.2013
20:30 Motáci Třebětice : Luňáci Dědice 3 : 2 105 7 : 3 - : -
Středa 6.11.2013
21:00 HC Kobry : HC Rafani 5 : 1 104 4 : 5 - : -
Pondělí 4.11.2013
20:30 Westige Stařeč : HC Vlci Boskovštejn 4 : 11 109 4 : 7 - : -
Neděle 3.11.2013
19:15 HC Kobry : HC Nové Syrovice 3 : 8 110 3 : 6 - : -
12:45 SK Vícenice "A" : Ice Team 4 : 6 106 4 : 5 - : -
10:45 TJ Sokol Želetava : HC Jaroměřice n.R. 10 : 5 102 4 : 4 - : -
Sobota 2.11.2013
11:45 Luňáci Dědice : HC Litohoř 3 : 11 99 3 : 6 - : -
09:45 HC Krokodýli : Zlobři Myslibořice 4 : 2 100 4 : 5 - : -
Pátek 1.11.2013
22:30 Westige Stařeč : HC Sokol Lesonice 2 : 4 104 4 : 5 - : -
20:30 HC Bowling : HC Častohostice 1 : 6 107 4 : 7 - : -
Pondělí 28.10.2013
10:15 Storks Výčapy : HC Lukáš 5 : 4 95 3 : 10 - : -
Sobota 26.10.2013
22:15 Luňáci Dědice : Ice Team 2 : 5 113 2 : 7 - : -
18:00 HC Blížkovice Stars : HC Ctidružice 4 : 7 110 4 : 4 - : -
Pondělí 21.10.2013
20:30 HC Kobry : Zlobři Myslibořice 3 : 7 115 3 : 5 - : -
Neděle 20.10.2013
19:15 HC Třebětice : HC Bowling 2 : 5 120 3 : 5 - : -
Středa 16.10.2013
21:00 HC Litohoř : HC Veteráni Bílkov 4 : 4 113 3 : 5 - : -
Pondělí 14.10.2013
20:30 Luňáci Dědice : HC Valaši 1 : 7 103 3 : 6 - : -
Neděle 3.3.2013
17:00 HC Inex : HK Vranín 7 : 2 74 6 : 3 - : -
Pondělí 25.2.2013
20:30 HC Medvědi : HC Ctidružice 5 : 4 74 5 : 4 - : -
Neděle 24.2.2013
10:45 HC Krokodýli : HC Červený Hrádek 1 : 2 80 5 : 4 - : -
Sobota 23.2.2013
21:15 Storks Výčapy : TJ Sokol Želetava 9 : 6 87 4 : 5 - : -
12:45 HC Inex : Luňáci Dědice 8 : 1 87 9 : 2 - : -
Neděle 17.2.2013
11:15 Luňáci Dědice : HK Vranín 1 : 10 81 3 : 6 - : -
Sobota 16.2.2013
19:30 Motáci Třebětice : HC Krokodýli 5 : 2 84 3 : 5 - : -
17:00 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy 1 : 2 83 4 : 4 - : -
Sobota 9.2.2013
19:30 Hellfish Třebíč : HC Lukáš 8 : 6 93 5 : 5 - : -
17:00 HC Vlci Boskovštejn : Ice Team 8 : 7 95 7 : 4 - : -
12:45 HC Veteráni Bílkov : HC Medvědi 1 : 3 93 3 : 5 - : -
Neděle 3.2.2013
21:30 HC Červený Hrádek : HC Vlci Boskovštejn 4 : 12 93 4 : 7 - : -
Neděle 27.1.2013
17:30 HC Inex : Lukovští Draci 8 : 7 101 6 : 4 - : -
12:45 Westige Stařeč : HC Panteři 4 : 5 96 5 : 3 - : -
Sobota 26.1.2013
15:30 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A" 1 : 8 101 3 : 6 - : -
Čtvrtek 24.1.2013
20:15 HC Ctidružice : HC Tornádo 6 : 3 103 6 : 2 - : -
Neděle 20.1.2013
17:30 HC Tornádo : HC Blížkovice Stars 0 : 6 106 2 : 6 - : -
Úterý 15.1.2013
20:15 TJ Sokol Želetava : HC Veteráni Bílkov 8 : 8 104 5 : 3 - : -
Neděle 13.1.2013
22:00 Kohouti Vesce : Zlobři Myslibořice 2 : 4 109 3 : 6 - : -
11:15 HC Vlci Boskovštejn : HC Panteři 8 : 6 109 7 : 3 - : -
Sobota 12.1.2013
17:00 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi 3 : 0 107 3 : 5 - : -
15:00 HC Častohostice : HC Jakubov 2 : 3 105 6 : 4 - : -
Neděle 6.1.2013
11:15 Zlobři Myslibořice : Motáci Třebětice 3 : 6 122 5 : 4 - : -
Sobota 22.12.2012
17:00 Zlobři Myslibořice : Luňáci Dědice 8 : 2 134 6 : 3 - : -
10:45 HK Vranín : Motáci Třebětice 3 : 2 106 5 : 3 - : -
Středa 19.12.2012
21:00 HC Krokodýli : Westige Stařeč 0 : 7 125 4 : 4 - : -
Sobota 15.12.2012
21:30 HC Lukáš : Sokol Hrotovice 4 : 2 121 7 : 3 - : -
Čtvrtek 13.12.2012
20:15 HC Veteráni Bílkov : Hellfish Třebíč 1 : 7 121 3 : 7 - : -
Pondělí 10.12.2012
20:30 HC Medvědi : HC Orlí Křídla 0 : 12 101 3 : 5 - : -
Neděle 9.12.2012
20:00 Hellfish Třebíč : HC Blížkovice Stars 10 : 4 115 6 : 3 - : -
Pátek 7.12.2012
22:30 HC Častohostice : HC Nové Syrovice 9 : 0 121 8 : 2 - : -
Středa 5.12.2012
21:15 HC Jakubov : HC Sokol Lesonice 6 : 9 121 7 : 3 - : -
Neděle 2.12.2012
20:00 HC Lukáš : HC Tornádo 9 : 0 122 12 : 1 - : -
11:15 HC Orlí Křídla : TJ Sokol Želetava 10 : 3 117 5 : 3 - : -
Sobota 1.12.2012
15:00 HC Třebětice : Hellfish Třebíč 4 : 8 120 3 : 5 - : -
12:45 HC Blížkovice Stars : HC Veteráni Bílkov 7 : 6 117 4 : 4 - : -
Sobota 24.11.2012
17:00 HK Vranín : Zlobři Myslibořice 4 : 2 123 4 : 4 - : -
Sobota 17.11.2012
13:45 HC Lukáš : HC Častohostice 12 : 5 121 5 : 4 - : -
Neděle 4.11.2012
17:30 HC Rafani : HC Krokodýli 2 : 4 121 4 : 5 - : -
Neděle 12.2.2012
11:45 HC Valaši : HC Jaroměřice n.R. 0 : 4 105 2 : 7 - : -
Středa 25.1.2012
20:45 HC Kojetice : HC Jaroměřice n.R. 3 : 4 105 5 : 4 - : -
Čtvrtek 12.1.2012
20:45 HC Červený Hrádek : Storks Výčapy 0 : 5 127 3 : 7 - : -
poslední výsledek
4 : 3 SK Výrovice : HC Krokodýli Úterý 10.12.2019, 20:15 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ne, tipuji pro zábavu (47%, 7x)
Ano, ale příště by se hodily (40%, 6x)
Ano (13%, 2x)
Celkem hlasů: 15
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
Středa 11.12.2019
19:00 Butchers Třebíč : Storks Výčapy
21:00 HC Bowling : HC Jaroměřice n.R.
Čtvrtek 12.12.2019
19:00 HC Vlci Boskovštejn : Westige Stařeč
21:00 HC Lukáš : HC Ctidružice
Sobota 14.12.2019
09:15 HC Orlí Křídla : HC Litohoř
11:15 SK Vícenice "A" : Lukovští Draci
13:15 HC Medvědi : HC Sokol Lesonice
20:00 HC Šebkovice : HC Valaši
Neděle 15.12.2019
10:15 Kohouti Vesce : Luňáci Dědice
12:15 HC Nové Syrovice : HK Vranín
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže
Úterý 10.12.2019
20:15 SK Výrovice : HC Krokodýli
Pondělí 9.12.2019
21:00 HC Římov : HC Tornádo
19:00 SK Vícenice "B" : HC Budíškovice
Neděle 8.12.2019
19:45 Luňáci Dědice : SK Vícenice "A"
17:45 HC Ctidružice : HC Vlci Boskovštejn
14:15 HC Bowling : HC Častohostice
12:15 HC Sokol Lesonice : HC Nové Syrovice
Sobota 7.12.2019
20:00 HC Rams : HC Lukáš
13:15 HC Jaroměřice n.R. : Storks Výčapy
11:15 HC Budíškovice : SK Výrovice
všechny odehrané zápasy