5. kolo - pořadí

01.01. - 31.01.2020

Pořadí Uživatel Jméno a příjmení 15 5 0 TV JT GR Body
1. 1 Vencano Václav Král 3 29 6 2 8 5 222
2. 2 Olda Olda Oldřich Tomek 2 27 9 6 9 5 211
3. 3 Alda Ales Janak 1 29 7 4 7 7 200
4. 4 Hotovson Hotovson Jiří Tengeri 0 31 7 6 10 3 199
5. 5 sam sam Radek Černý 0 30 8 6 10 0 188
6. 7 Pan Lorenc Josef Lorenc 2 25 11 3 3 5 180
7. 6 mil.safra Miloslav Šafránek 0 28 10 4 7 7 180
8. 8 martin vacula martin vacula 2 25 11 2 3 2 171
9. 9 M.SCHLAPOTA M.SCHLAPOTA Martin Schlápota 3 18 3 2 6 2 157
10. 10 DeeDee Denisa Šťávová 0 26 11 2 9 1 156
11. 11 čoňťák čoňťák Antonín Dvořák 0 18 7 3 3 2 109
12. 12 pacer21 Pavel Černý 1 8 4 0 2 1 61
13. 13 Daniel Daniel Svoboda 0 3 6 1 1 1 22
14. 14 Neda_Beda Jaroslav Říha 0 2 0 0 0 0 10

Počet položek na stránce: 20 50 100 200
Zobrazené záznamy 1 - 14 (celkem 14)
poslední výsledek
6 : 1 HC Římov : SK Vícenice "B" Úterý 21.1.2020, 20:15 další výsledky
aktuality
12.09.2019 Po roční přestávce jsme zpět!
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos se netipuje o ceny?
Ne, tipuji pro zábavu (47%, 7x)
Ano, ale příště by se hodily (40%, 6x)
Ano (13%, 2x)
Celkem hlasů: 15
poslední komentáře
MLMB 2019/2020
všechny komentáře
poslední diskuze
Dedice Valasi 1:6
další diskuze
nadcházející zápasy
MLMB 2019/2020
Čtvrtek 23.1.2020
19:00 HC Lukáš : HC Vlci Boskovštejn
21:00 HK Vranín : HC Orlí Křídla
Sobota 25.1.2020
10:00 Luňáci Dědice : HC Tornádo
12:00 HC Litohoř : HC Sokol Lesonice
14:00 HC Šebkovice : HC Blížkovice Stars
18:00 HC Bowling : Storks Výčapy
20:00 HC Častohostice : Butchers Třebíč
Neděle 26.1.2020
10:15 HC Panteři : HC Budíškovice
12:15 Motáci Třebětice : HK Vranín
14:15 HC Orlí Křídla : HC Rafani
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
MLMB 2019/2020
Úterý 21.1.2020
20:15 HC Římov : SK Vícenice "B"
Pondělí 20.1.2020
19:00 HC Medvědi : HC Nové Syrovice
Neděle 19.1.2020
19:45 HC Jaroměřice n.R. : HC Vlci Boskovštejn
17:45 Westige Stařeč : HC Bowling
13:00 HC Rams : HC Ctidružice
11:00 Storks Výčapy : HC Častohostice
Sobota 18.1.2020
17:30 HC Tornádo : HC Panteři
15:30 HC Blížkovice Stars : HC Medvědi
13:15 HC Rafani : HC Šebkovice
11:15 HC Sokol Lesonice : Motáci Třebětice
všechny odehrané zápasy