naši sponzoři

Loga firem, které sponzorovaly naši Hokejovou tipovačku. Všem sponzorům velice děkujeme!

SPORT HOBBY Avente HOCKEY STORM
Sportovní poháry, plakety, čestné ceny, trofeje, medaile, diplomy, sošky, emblémy, štítky, grawerton, potisk, plechové cedule, trika, ručníky, blahopřání. Najdete u nás vše pro vítěze. Avente s.r.o., Sokolská 86, 676 02 Moravské Budějovice
Potisk triček a dárkových předmětů, fotoknihy, fotoobrazy na plátno, kalendáře, puzzle a pexeso z vašich fotografií, polepy výloh, polepy vozidel, venkovní reklama, grafika, tisk, vazba diplomových prací, webové stránky, e-shopy, internetový marketing.
Hockey Storm je e-shop s hokejovým zbožím. Navazuje na kamenný obchod, který je v provozu již osmým rokem. Nabídku budeme rozšiřovat, abychom vyšli vstříc jak těm, co hrají pro zábavu, tak i profesionálům.
Zahrada Vysočiny SWODN store mbplast
Servisem a obchodem ze zahradní technikou a elektronářadím, se zabýváme od roku 1990. V zahradní technice se specializujeme na výrobky Stihl a Vari, kde provádíme záruční a pozáruční servis. Ale dlouhodobé zkušenosti máme i s výrobky firem Solo,Dolmar a Husqvarna. Obchod s výpočetní technikou a mobilnímí telefony v Moravských Budějovicích. Nabízíme nejširší nabídku mobilních telefonů ve městě a okolí. Jsme firma, která úspěšně funguje již od roku 2002 v Moravských Budějovicích (okr. Třebíč, kraj Vysočina). Specializuje se především na montáž plastových oken a dveří. Dále se zabývá montáží eurooken, střešních oken, garážových vrat a interiérových dveří. To vše včetně doplňků (vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu). Dáváme přednost kvalitě před cenou.
Městská liga Víno do firem Rebus
Městská liga ledního hokeje, která se hraje na zimním stadionu v Moravských Budějovicích. Nabízíme víno do firem jako dárek pro klienty nebo pro přátele. Navrhneme a připravíme Vám víno s Vaší vlastní etiketou. Vína samotná bereme přímo od zkušených a osvědčených vinařů z Jižní Moravy, sami je testujeme a ručíme za jejich kvalitu a vysokou úroveň. REBUS, reklamní agentura funguje na trhu od roku 1999. Od té doby jsme připravili a realizovali velké množství různorodých prací. Pracujeme pro malé, lokální klienty, i pro mezinárodní společnosti.chcete se také stát sponzorem? nabídka reklamního prostoru naše bannery