Připomínky k tipovačce

Do diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
raven_kix
Poznámka u zápasu už se zobrazuje. Stačí přejet myší přes některý z týmů v seznamu nadcházejících zápasů. U odehraných jsem poznámku doplnil jen u pár posledních.
ip: xxx.xxx.143.97
Jula
Docela je to zadání zápasů ML od začátku play-off, out a o umístění "guláš". Myslím, že spousta lidí neví, která bije :-). Pokud teda nevím, že se mám jít podívat někam na nějaké pdfko, co že který zápas vlastně znamená. Stačila by aspoň nějaká poznámka u zápasu, co se to vlastně hraje, protože v kolonce "TÝMY" jsou tabulky tak nějak všeobecně.

Jestli je to všem jasný a bezproblémů si to dává, tak ten blbej pocit má jen moje manželka a omlouvám se za příspěvek - připomínku.
ip: xxx.xxx.87.219
raven_kix
Dnes ráno jsem tipovačku zase poměrně výrazně aktualizoval. A možná bych to chtělo pár slov.

Určitě jse si všimli nové úvodní strany, kde je rozcestník do jednotlivých lig. V menu také přibyla nová položka s ikonou domečku, přes kterou se dostanete do souhrnných rozpisů zápasů, tabulek a statistik. Zajímavé jsou předešvím souhrnné statistiky uživatelů. Připravil jsem dokonce celkové pořadí uživatelů za všechny ročníky tipovačky od sezóny 2010/2011.

Toto pořadí je ale pouze informativní, vítěze budeme vyhodnocovat v každé soutěži zvlášť!

Někomu by mohlo vadit, že skáče přes logo na toto rozcestí, proto jsem v nastavení přidal novou položku - Moje výchozí liga. Tam si můžete nastavit třeba svoji oblíbenou MLLH a pak už skáčete přes logo přímo do ní. Stejně tak hned po přihlášení.

Těch změn je spousta a mám ještě další v záloze. Ale to by bylo na delší psaní :-). Určitě je objevíte.

Takže se mějte a tipujte :-).
raven_kix
Ahoj, díky za upozornění, už jsem to opravil.
Tom11
Čau jen pro pořádek Myslibořice mají mít o 1 bod víc, někde se stala chyba
ip: xxx.xxx.26.250
Joo....je to potřeba Honzo! Honzo,dej mi pokoj...
ip: xxx.xxx.156.170
mirin
tak se aspoň koukej na golmany
Viky
no a ja chodim jen na zapasy kde hraje muj tym jinak nechodim nemam to za potřebí ;-) aspoň dávám že koukám na onlajny a né že čumím na stadionu a přitom tam nejsem
ip: xxx.xxx.207.202
Honzo, kdyby něco hraju poctivě!!
Pauld
Hlavně že ty jsi byl na hodně zápasech.Jen čumíš na on-liny,
ip: xxx.xxx.141.11
Viky
nemáš podvádět, tuto tipovačku hrají poctivý lidi tak hraj taky fairplay pokud to umíš
ip: xxx.xxx.141.32
Vláčile, už mně fakt neser!!
Viky
o DeeDee se to ví už dlouho že to dělá i když na stadionu není bych to vynuloval jenom jí vyřadil jí ze soutěže protože jak by k tomu potom přišel Hotovson který je poctivý
DJ_Kachna
ono se soutěži i o cenu nejvíce návštěv? :-D
Jula
Pro DeeDee a ostatní, kteří omylem zaškrtávají políčko "Sledoval jsem na stadionu". Když se to stane, jde to samozřejmě zrušit - viz obrázek. Doporučuji všem tuto položku opravit zpětně podle skutečnosti a výhledově ji zaškrtávat poctivě, jinak budeme nuceni kvůli některým všechny návštěvy vynulovat a začít od nuly. Díky.
stadion_121129031231.jpg
ip: xxx.xxx.3.156
raven_kix
Tak jsem po delší době připravil zase něco nového. Info si můžete přečíst v novince. Dost zajímavé jsou statistiky na stránce Aktivita uživatelů.

Pár čísel mě vcelku překvapilo. Třeba i to, že někteří zvládli tipovat od začátku až do dnešního dne a nemají ani 20 přihlášení :-D. Nebo třeba to, že nejvíc přihlášení má Hotovson a hned v závěsu je Zbyněk. Admini by se měli stydět :-D.

Naopak mě nepřekvapilo rozmístění placek v pořadí. Je vidět, že Tipovačku podpořili především ti, co se na ni chodí i bavit a ne jen natipovat. Ale ani ti míň aktivní úplně nespí :-). I když už né tak hustě, tak se placky pěkně táhnou celým pořadím až skoro na konec. Všem děkujeme!

A pro všechny ostatní... nějaké placky ještě máme a nejsou to jen tak obyčejné placky, jsou to bonus placky :-). Více info zde.
Olda
Já jsem si to tak nějak myslel, jen jsem se chtěl ujistit, že je to správně. Děkuji za odpověď.
ip: xxx.xxx.224.2
raven_kix
A já dodám komentář k tvým konkrétním případům. V prvním zápase, kdys měl tip 2:6 a výsledek byl 6:6, jsi netrefil správný tip, tedy tip 1-0-2. Tipoval jsi výhru hostů a skončilo to remízou, takže 0 bodů. V druhém případě jsi měl tip 4:5 a skončilo to 4:4. Tady jsi taky netrefil, ale platily pro tebe ty bonusy k remíze, takže jsi měl +3 body za těsně vedle v případě, že zápas skončil remízou.
Jula
Výňatek z pravidel:

Hodnocení

Rozdělení bodů za zápas:
Přesný tip na výsledek - 15 bodů
Správný tip 1-0-2 - 5 bodů
Špatný tip - 0 bodů

Bonusy k správně uhodnutému tipu 1-0-2:
Těsně vedle +3 body
Správné skóre jednoho družstva +2 body
Brankový rozdíl +2 body

Bonusy k remíze:
Těsně vedle v případě, že zápas skončil remízou + 3 body
Těsně vedle v případě, že tip byl na remízu + 3 body
ip: xxx.xxx.206.134
Olda
Mám dotaz. Nevím zda to patří zrovna sem, ale zeptám se. Díval jsem se teď na svoje tipy a zjistil jsem, že u jednoho zápasu jsem tipoval výsledek 2:6 pro hosty, přičemž výsledek zápasu byl 6:6. Nezískal jsem žádné body. O tři zápasy dál jsem měl tip 4:5 pro hosty a výsledek zápasu byl 4:4 a získal jsem 3 body. Kde je rozdíl nebo jak to vlastně je. V obou případech jsem trefil počet gólů jednoho mužstva. Rozdíl v tom nevidím. Ale rád si poslechnu jak to je. Ne že by mi šlo o ty 3 body, neboť tipovat jsem začal až hodně pozdě, ale jen pro zajímavost. Děkuji za odpověď. Ještě se podívám do pravidel. V případě, že mi něco uteklo, tak se zde omluvím. Děkuji za odpověď. Případně mi někdo poraďte na koho se obrátit. Je mi jasné, že někdo s tím má práci vše pohlídat a chyby se stávají. Tak zatím ahoj.
ip: xxx.xxx.43.1
poslední výsledek
5 : 6 TJ Lukovští Draci : HC Valaši Pátek 9.3.2018, 19:00 další výsledky
aktuality
18.09.2017 Hokejová tipovačka 2017/2018 nakonec bude!
06.04.2016 Zakončení tipovačky 2015/2016
12.05.2015 Vítězové 1. kola MS 2015
12.05.2015 MS 2015 - II. kolo
29.04.2015 MS 2015
další aktuality
registrovaní v tipovačce
všichni uživatelé
anketa
Vadí vám, že letos netipujeme o "velké" ceny?
Ne, ale příště by se hodily (14%, 4x)
Ano (11%, 3x)
Ne, tipuji hlavně pro zábavu (75%, 21x)
Celkem hlasů: 28
poslední komentáře
všechny aktuální soutěže
všechny komentáře
nadcházející zápasy
všechny aktuální soutěže
všechny nadcházející zápasy
odehrané zápasy
všechny aktuální soutěže